+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Доставка та Оплата

Оплата:

  • Накладений платіж *
  • Готівковий розрахунок
  • Безготівковий розрахунок **
  • Інтернет-банкінг Приват24 ***

При купівлі товару прохання уточнювати його вартість  ціни на сайті можуть відрізнятися на +/- 1%. Вартість товару конвертується у залежності від курсу долара або євро, тому ми щодня перевіряємо курси валют та оновлюємо прайси. Уточнення інформації не займе у Вас багато часу, однак Ви отримаєте актуальну ціну.

 Відправка Вашого замовлення відбувається після передплати у розмірі 10% від вартості замовлення, але не менш ніж 100 грн. У подальшому ця сума віднімається від вартості замовлення. Увага! Авансовий платіж поширюється не на всі товари. Великогабаритні позиції відправляються лише за 100% оплати товару.

** Оплата здійснюється на банківський рахунок.

*** Після оформлення замовлення на сайті, з Вами з'вяжется наш менеджер для уточнення деталей замовлення, цін та оплати. 

Доставка:

1. Доставка транспортними компаніями:

2. Самовивіз

3. Доставка кур'єром від транспортної компанії

* Вартість послуги перевізки та кур'єра згідно тарифам перевізника. Доставку оплачує отримувач. Відправка товару відбувається на наступний день після оплати замовлення.

Перевізник несе відповідальність за можливі ушкодження вантажу при його транспортуванні. Товар страхуєтся на повну вартість або за бажанням клієнта не страхується, у цьому разі всю відповідальність несе клієнт). 

Переконливо просимо Вас уважно оглядати отримане замовлення: перевіряти його зовнішній вигляд, комплектацію та наявність усіх одиниць товару у відділенні транспортної компанії. Після того, як Ви залишаєте відділення транспортної компанії з посилкою, Ви погоджуєтеся з тим, що замовлення було доставлено у належному вигляді та Ви не маєте претензій до магазину. У разі виникнення суперечок чи претензій при ушкодженні вантажу, отримувач вирішує їх разом з перевізником без нашої участі. У випадку виявлення ушкоджень обов'язково фіксуйте це у відповідному акті у перевізника! 


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору