+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Крайколичкувальні матеріали

Крайколичкувальні матеріали - це основна складова обробки меблів. Крім того, що вона робить предмет меблів завершеним об'єктом інтер'єру, вона ще й виконує практичну функцію. Меблева крайка повністю захищає нутрощі плити від зовнішніх впливів, таких як води, пилу, бруду і будь-яких механічних пошкоджень. З крайкою немає побоювання пошкодження поверхні плити. Для деяких вдів плит, крайка також виконує функцію захисту від сторонніх заводських запахів, які можуть згубно позначитися на здоров'ї жителів будинку. Звичайно, сучасне плитне виробництво передбачає виготовлення тільки з натуральних матеріалів, без використання шкідливих просочень, але, на жаль, зустрічаються і недобросовісні виробники.

Меблевий комплекс Furniset - це широкий вибір матеріалів крайок відмінної якості. Ми гарантуємо якість, а також адекватну цінову категорію. Купуючи крайку у нас, ви зможете забезпечити безпеку ваших меблів, а також значно продовжити їй рядків служби.


Що являє собою крайка для меблів?


Світ меблевої індустрії знає тільки два види крайки для меблів. Вони відрізняються основним виробничим матеріалом - папером (ABS) або синтетикою (PVC). Думки про якість і позитивних якостях цих матеріалів розділилися. Деякі вважають, що краще синтетичної крайки немає і вона надійніше, а ось любителі натуральності віддають перевагу тільки паперовій крайці. Постараємося розібратися.


паперова крайка


Паперова крайка - це широка стрічка, в основі виготовлення якої лежить папір, деревне натуральний елемент. Вона просочується спеціалізованими смолами, що дозволяє повністю розвіяти міф про промокання крайки. Смоли, що містяться в ній, відштовхують вологу не дозволяють просочуватися. Крайка такого типу продається в формі рулону, а на тильній стороні стрічки обов'язково є клей. Така крайка може клеїтися в домашніх умовах без особливих додаткових матеріалів. За допомогою гарячої праски або виробничого фена, ви акуратно можете вручну здійснити цей процес.

Сьогодні, використання такої поширене саме в домашніх умовах для реставрації меблів або виготовлення її. Меблі такого типу відноситься до економ-класу.


синтетична крайка


Синтетична крайка - це стрічка з щільної структури, яка може мати різну довжину, ширину і товщину. Це дозволяє наносити її на плити різного виду, товщини та розміру. Різноманітність кольору і глянець, дозволяє зробити меблі модною і яскравою. Вона відмінно поєднується з плитами різної текстури. Така крайка наноситься на плиту за допомогою спеціалізованого обладнання, що дозволяє їй щільно прилягати до поверхні плити, повністю захищаючи її від пошкоджень і вологи.

Багато хто вважає синтетичну крайку грубої, а можливість її використання зводять тільки до зовнішніх. Насправді, все залежить від товщини. Найбільш тонка синтетична крайка може використовуватися для обробки внутрішніх частин або торців.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору