+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Освітлення

Популярність такої функції як освітлення меблів, сьогодні, стала не тільки практичною, але і доповненням до загального інтер'єру. Деякий час назад, така функція була в дивину, то сучасний дизайн передбачає такий функціонал в будь-якому предметі меблів. Такий ажіотаж обумовлений, перш за все, комфортом.
 
Гармонійне розташування меблів в будинку і її функціональні можливості складаються з різного роду дрібних деталей. Вони можуть мати другорядне значення для предмету меблів і бути абсолютно необов'язковими. Освітлення входить в перелік саме таких деталей.
 

Переваги та види освітлення для меблів

 
Особливостями освітлювальних приладів для меблів є компактність і якість подачі світла. Більшість з них, практично непомітні, але при цьому відмінно справляються зі своїм основним обов'язком. В даному випадку їх може бути дві - естетична і практична. За допомогою вбудованих ламп можна розставити акценти в інтер'єрі або зробити функціональної певну поверхню. Сучасні технології дозволяють використовувати прилади максимальної якості, але при цьому, залишати їх непомітними оку.
 
В арсеналі нашої компанії є невеликий список освітлювальних приладів для меблів, зокрема - це світлодіодна стрічка і світильники. Світлодіодна стрічка - це гнучка плата, по довжині якої на рівномірному стані одна від одної розташовані світлодіоди. Перевага такого виду освітлення в компактності. Стрічка встановлюється за допомогою профілю, який кріпиться до будь-якої частини поверхні. Таке світло може бути предметом декору або повноцінним освітленням необхідної площі. Світильники - це повноцінна лампа, яка може вбудовуватися в шафки, як всередині так і зовні.
 
Вся освітлювальна продукція магазину LED з гарантією якості. Крім того, світлодіодні світильники допомагають економити. Економний і безпечний режим технології LED дозволяє виготовляти сучасні «розумні» освітлювальні прилади. Такі, можуть бути оснащені функцією автоматичного включення і регулювання. Іншими словами, ви можете вибирати режим освітлення в залежності від необхідності. Все це робить освітлювальні прилади з даною технологією найбільш популярними серед покупців.
 
Ми пропонуємо вам широкий вибір подібного товару з гарантією якості за доступною ціною. Якщо ви хочете створити комфортне місце для роботи і відпочинку, тоді звернулися за адресою!
 
Також в нашому магазині Ви можете підібрати меблеву фурнітуру, меблеві фасади, розсувні системи і плитних матеріалів

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору