+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Яку стільницю вибрати для робочої поверхні

Вибираючи матеріал, з якого буде виконана Ваша стільниця, важливо враховувати її видові характеристики і стійкість до негативних зовнішніх впливів. Існує безліч матеріалів, які використовуються для кухонних поверхонь.
 
Ламіновані деревостружкові плити (ЛДСП) виробляються методом постформінгу - обробки пластиком високого тиску. Вони доступні за своєю вартістю, а з нескладною установкою можна впорається навіть без майстра. Виробляються ці вологостійкі поверхні дуже швидко (5-10) днів і доступні в широкому діапазоні колірних рішень. Але поверхню з ЛДСП нестійка до таких продуктів, як фруктові соки, вино і кава, тому при впливі утворюються постійні плями. Також, при попаданні води на незахищені ділянки, наприклад, місця врізки мийки, вручений поверхні або інші стики, можуть утворюватися здуття. Такий матеріал має слабку термостійкість і при тривалій експлуатації втрачає насиченість кольору, особливо в тих місцях, де часто витирали плями або використовувалися абразивні засоби. Ламіновані плити зроблені з шкідливих для людського здоров'я речовин (смоли, через які доведеться вивітрювати матеріал перед установкою в житло). А що з приводу довгостроковості, то така поверхня може прослужити в середньому 5 років.
 
Наступним варіантом, з якого може бути виконана поверхня, є деревинно-волокниста плита МДФ. Для її основи використовують плиту, яку покривають високоміцним ламінатом (HPL) і захисним шаром. Переваги такої плити в наступному: для виробництва не використовуються шкідливі для людського здоров'я смоли. Замість них виробник задіє парафін і лінгін. Стільниці з МДФ стійкі до дії грибків і шкідливих мікроорганізмів. Такі плити можна фарбувати в різні відтінки і імітовані текстури. Поверхня погано вбирає вологу, але при тривалій дії з водою на місці стиків можуть з'явитися здуття. Також МДФ має слабку термостійкість і не завжди справляється з барвниками і кислотами. На місці їх впливу з поверхнею можуть з'явитися постійні плями або вицвітання яскравості, а якщо на поверхню впаде важкий предмет, то є ймовірність появи вм'ятини.
 
Розглянемо властивості наступного варіанта для кухонної поверхні - штучний камінь. Тут теж є свої різновиди: акрил або ж агломерат (кварц).
 
Акрилові поверхні виготовляються методом змішування мінеральної крихти і колірного пігменту. Далі отриману суміш заливають в потрібну замовнику форму. Це дозволяє не обмежуватися і ламати всі стереотипи з приводу того, що стіл може бути квадратним або круглим (овальним) і не більше. Така стільниця виглядати дуже естетично, адже виключає всілякі стики і шви, а також ідеально імітує справжній камінь. Акрилові поверхні не піддаються появі грибків, цвілі або інших бактерій, тому, що не мають ніяких пір і поглиблень. Приємний момент - така поверхня не піддається вицвітання і стирання текстури. Відповідно, вартість такої поверхні зовсім не дешева. Акрилову стільницю виготовляють від 3 тижнів, а також вона має низьку термостійкість і легко піддається кислотному впливу.
 
Що ж з приводу агломерату, то в його склад входить гранітна, кварцова або мармурова крихта, яка зв'язується спеціальними елементами. У порівнянні з акрилом, для виготовлення кварцу використовується справжній камінь, а також більш в'язкі смоли (епоксиди). Така стільниця буде завжди має презентабельний і ефектний вигляд, тому що поверхня не піддається стиранню, тускненію мули вигоряння кольору. Вона максимально гігієнічна, нешкідлива і стійка до високих температур. Агломерат добре протистоїть ваговим навантаженням і барвним речовин, але навіть у такого, на перший погляд, ідеального матеріалу є свої недоліки. Наприклад, поверхня з цього матеріалу має досить високу вартість, а ось асортимент кольорових рішень не дуже багатий. Також на обраної поверхні висока видимість стиків, а велику вагу самої площині вимагає додаткової опори.
Існує велика кількість і інших типів, які використовуються для оформлення кухонного поверхні, наприклад, гранітні матеріали, масиви дерева, мармур, керамічна плитка, а також сталь, але ми постаралися розглянути лише найбільш часто зустрічаються серед покупців. У всякому разі, перед придбанням кухонного покриття під робочу поверхню завжди враховуйте всі достоїнства і мінуси такого виду матеріалу, і намагайтеся вибирати максимальне з можливого по співвідношенню ціни, якості і функціональних можливостей.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору