+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Правильна підсвітка в кімнаті

Якщо Ви здивовані, як правильно розмістити джерела світла в своїй вітальні або спальні, тоді Ви саме там, де потрібно. Варто всього лише дотримуватися кількох головних правил і у Вас вийде зробити ефектне освітлення в квартирі не гірше, ніж роботи досвідчених дизайнерів і архітекторів. Про це ми і постараємося розповісти Вам в цій статті.
 
По-перше, варто позбутися стереотипу, що за допомогою одного лише потужного центрального світильника можна домогтися бажаного результату. Це звичайно дуже зручно не морочитися зайвий раз з приводу монтування додаткових проводів і точок кріплення, але такий метод освітлення не зможе висвітлити всю площу кімнати, а кути так тим більше. Погодьтеся, що не дуже зручно якщо, наприклад, на обідній стіл падає прицільний яскраве світло, а робоча поверхня в кухні висвітлюється похмурими відблисками.
 
Для будь-якого типу і виду приміщень варто застосовувати кілька локальних джерел світла. Для цього відмінно підійдуть торшери, поодинокі підвіски, настінні світильники, а також найбільш поширений вид підсвічування - точкові світильники.
 
Такий підхід дасть можливість комбінувати середу світла, додавати або зменшувати його силу в певних місцях. Ви зможете використовувати світло тільки там і в тих випадках, коли це буде необхідно і тим самим економити витрати електроенергії.
 
Пі виборі типу освітлення спробуйте проаналізувати функціонал і призначення кімнати.
 
Відбивний тип світла ідеально підходити для застосування в спальні або вітальні. Такі джерела допоможуть пом'якшити світлові промені і зробити їх більш м'якими і рівномірними для нашого сприйняття зором.
 
Вбудовані або як їх ще називають стельові світильники допомагають створити пряме світло, адже вони спрямовані строго зверху вниз. До цього розділу можна віднести і настільні лампи. Використовую такі джерела світла, предмети в кімнаті будуть здаватися більш об'ємними, ніж насправді.
 
Дуже хитре дизайнерське рішення - підкреслити потрібний предмет інтер'єру або ж його елемент за допомогою світла. Такі джерела називають ще акцентними. Але важливо пам'ятати, що пряме світло негативно впливає на зір, адже він сильно сліпить очі.
 
Тому використовувати його потрібно точково, вдумливо, і тільки там, де це необхідно і допустимо.
Також не варто нехтувати вертикальним освітленням, адже як ми вже згадували, на стінах можуть знаходитися предмети декору, наприклад, картини, які будуть набагато виграшніше виглядати при додатковому підсвічуванні. Адже переміщаючись по кімнаті або спілкуючись один з одним ми, в будь-якому випадку, не дивимося на стелю, а в вертикальному напрямку.
 
Спробуйте також застосувати контраст в температурі світла. Щоб створити цілісність і завершеність інтер'єру використовуйте монотонну світлову середу, де джерела будуть випромінювати світло однакової колірної температури.
 
Тільки як виняток рекомендуємо використовувати світло інший колірний температури для того, щоб звернути увагу на конкретний предмет декору або ж особливості фактури.
Консультанти інтернет магазину Furniset допоможуть Вам підібрати ідеальний варіант підсвічування і типу джерел для Вашого будинку. Серед асортименту світильників Ви напевно підберете відповідну для Вас модель. Furniset гарантує, що ціна на нашу продукцію буде завжди відповідної і прийнятною, а якість буде радувати Вас і регулярно поліпшуватися.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору