+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Стінка в вітальню - красиво і практично.

Всі Ви, напевно, пам'ятаєте старі і громіздкі стінки в віталень, їх ще називали сервантами. Такі меблі, в основному, служила місцем зберігання для святкових сервізів, які використовувалися лише раз або два на рік. Сервант займав невиправдано велику площу, а його більша частина передньої панелі була заскленій і не передбачала зберігання речей або інших предметів побуту, крім естетичних вишуканих деталей інтер'єру або тієї ж посуду. Стереотипи щодо моделей і цільових призначень стінки в вітальню викликають кілька упереджене ставлення до меблів такого типу через радянські уявлень. Але хочемо Вас запевнити, що сучасні виробники тепер випускають виняткові моделі, які по своїх характеристиках навіть і близько не стоять з «совковими» сервантами. Модерністські шедеври не перестають дивувати покупців.
 
Якщо Ви хочете правильно і компактно облаштувати житловий простір у вітальні, робочому кабінеті або будь-який інший кімнаті, то красиві і практичні стінки - це саме те, що Вам потрібно. Використання таких меблів також дуже актуально в маленьких кімнатках, де кожен квадратний метр на вагу золота. Саме за допомогою стінок можна раціонально задіяти вільний простір в потрібному напрямку.
 
Зараз існує безліч моделей, функціональних і колірних рішень стінок у вітальню, які відрізняються високою функціональністю і практичністю.
 
За стандартом, конструкція стінки передбачає тандем декількох тумбочок, полиць і шафок. Клієнти навіть можуть самостійно визначиться з конфігурацією складових відповідно до Ваших побажань. Конструкція також передбачає місце під телевізор, він є центром композиції стінки. Вона виконується в сучасному стилі і тепер не ускладнює загальну атмосферу своїми габаритами, а навпаки, додає інтер'єру вишуканості та організованості.
 
Полички можна використовувати для зберігання книг, пам'ятних речей, сувенірів і статуеток, привезених з приголомшливих подорожей. Також Ви можете віддати переваги шафок закритого типу, для зберігання речей, які Ви хотіли б сховати від сторонніх очей. Такі шафки передбачають наявність дверцят або розсувних механізмів.
 
Для виготовлення основи стінки в вітальню дизайнери використовують дерево, пластик, метал, а також скло. Стінки виглядають лаконічно і скромно для того, щоб загальний вигляд, в тандемі з Вашим інтер'єром мав естетичний і композиційно злагоджений образ. Але кожен клієнт може запропонувати свій варіант для створення унікальної конструкції і втілити свої мрії та побажання в реальність.
 
Великою популярністю користуються вироби з комбінованим складом - каркас з металу, а полки з дерева. Це виглядає дуже стильно, сучасно, але при цьому аристократично.
Стінка в вітальню відмінно підкреслює тонкий і вишуканий смак власника житла.
 
Звертайтеся в інтернет магазин Furniset і вибирайте підходящу модель красивою стінки у вітальню. Наші консультанти допоможуть Вам зробити вдале рішення. Адже серед багатого асортименту меблевої продукції в нашому магазині ви зможете отримати гарну, а головне багатофункціональну і довгострокову модель стінки у вітальню.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору