+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Підбираємо висоту столу

Перш ніж приступити до складання столу і закупівлю матеріалів - ніжок для столу, стільниць - потрібно правильно розрахувати розмір. А для цього потрібно знати які бувають розміри столів і як правильно їх підібрати.
 
У цьому питанні не варто нічого вигадувати. Є поняття - стандарт. Це ж стосується і висоти столів. Але визначається не на все підряд моделі, а на різні групи. Для кожної групи столів розраховані свої розміри, зумовлені різними характеристиками, ГОСТами та санітарних вимог. І саме тому висота ніжок обіднього столу завжди буде відрізняться від висоти ніжок письмового столу або столу для комп'ютера. Все залежить від вимог ергономіки, тривалості користування і специфіки.
 

Звичайно, сьогодні в моду входить меблі-трансформер. Це дуже зручно, вона дозволяє економити простір в приміщенні. Це стосується і столів. У своєму розгорнутому, стандартному положенні вони повністю відповідають нормам. А бувають і такі які в складеному і розкладеному бувають підходять під параметри. Наприклад, журнальний столик, який перетворюється в обідній.
 
Тепер розберемося докладніше.
 
Кухонні.
 
За нормами висота кухонного столу коливається від 72 до 78 сантиметрів. Але це габаритний розмір. Тому слід враховувати висоту ніжок беручи до уваги товщину стільниці кріплення. Але не варто і забувати і про царговом поясі. Розмір від підлоги до його краю не повинен бути менше 61 см., Щоб людям, які сидять на стільцях, було зручно.
 
Письмові.
 
Висота письмового столу обумовлюється зростанням і статурою дорослої людини, який сидить на стільці.
Робоча поверхня стола повинна бути на рівні діафрагми сидить за ним. При цьому людина повинна сидіти рівно з зігнутими під 90 градусів колінами. Оптимальна висота письмового столу становить 70-80 сантиметрів.
 
Журнальний.
 
Єдиний тип столів для висоти яких немає яких не будь обмежень по висоті. Вони бувають різних форм і розмірів. Єдине на що слід орієнтуватися - на висоту крісел або диванів поруч з якими він буде стояти.
 
Обідний.
 
В принципі все те ж саме що кухонний. Тільки тут є трохи більше свободи. За обіднім столом проводять не так багато часу що б втомитися, тому в їх конструкції допускаються вольності. Але все одно висота коливається в межах 72-78 сантиметрів.
 
Дитячі та шкільні.
 
Є кілька видів дитячих столів:
  • Прта
  • мольберт
  • Столик для творчості.
З дитячим столом все набагато складніше. Його розмір повинен відповідати зросту дитини. А так як дитина стає дедалі більше то і стіл повинен зростати з ним. Головне, що б парта або столик для творчості відповідали деяким правилам.
 
Відстань від очей дитини до стільниці не повинно перевищувати або бути меншою, ніж відстань від ліктя до кінчиків пальців. Ноги малюка повинні бути зігнутими в колінах під прямим кутом і відстань від колін до стільниці має бути в межах 10-15 сантиметрів.
 
Сподіваємося, що ви знайшли відповіді на свої питання. Якщо немає, то телефонуйте або завітайте до нас. Наші менеджери допоможуть визначиться з потрібними розмірами і матеріалами.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору