+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Робимо двері для шафи купе самі

Зробити двері для розсувної системи не просто. Це складно з технічної точки зору. Але якщо дотримуватися правил, то можна зібрати їх і в домашніх умовах.

Для того що б почати збірку слід придбати всі комплектуючі та фурнітуру. Для цього слід трохи ознайомиться з конструктивними особливостями розсувних систем.

Основа всіх дверей шафи купе складається зі спеціального профілю. Купити профіль для розсувних систем можна в нашому інтернет-магазині, а наші менеджери дадуть вам інструкцію як його скласти.

І так, обрамлення дверей складається з наступних позицій:

Нижня планка. Служить не тільки для утримання всієї конструкції, а також і для встановлення коліс, які їздять в порожнині по спеціальних напрямних.

Бічні профілі. Служать для додання конструкції жорсткості. Зроблені таким чином що з їх допомогою зручно штовхати або тягнути двері. До цих же профілів вгорі кріпляться ролики.

Верхня планка. Служить для замикання всієї конструкції і додає жорсткість всій системі.

Але профілі - це ще не все. Нам будуть потрібні верхні і нижні ролики, ворсові накладки для пом'якшення ударних навантажень і наповнення, про яке ми поговоримо в інших статтях.

 

Методика складання.

Якщо врахувати, що для розсувних систем найбільше використовують скло або дзеркало, то тут ми розглянемо методику складання саме з таким наповненням.

Після того як корпус шафи зібраний приступаємо до складання та встановлення розсувних систем.

Готуємо за розміром дзеркало і надягаємо на нього спеціальний силіконовий ущільнювач намагаючись не робити складок. Після цього на верхню і нижню частину надягають відповідні планки. Тут слід звернути увагу, що б дзеркало повністю увійшло в пази, а ущільнювач не визирав.

Після цього на двері встановлюють бічні профілі. Вся конструкція з'єднується спеціальними саморізами. Для цього в бічних профілях треба просвердлити отвір.

Після того як вся конструкція зібрана вона комплектується роликами, а на бічні поверхні наклеюється спеціальна м'яка стрічка з ворсом.

В принципі, нічого складно немає. А для того, щоб у вас вийшло все правильно, дотримуйтесь наших порад.

  • Найголовніше це потрібно стежити щоб всі кути примикання профілів були рівно 90 градусів. Тому що якщо буде ромб або трапеція, то розсувні система не буде працювати.
  • Якщо дзеркало або інший наповнювач туго заходять в пази, то слід використовувати тільки гумові молотки.
  • Використовуйте тільки якісні матеріали. Наприклад, профілі та фурнітуру GTV.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору