+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Шафа купе - стиль та раціональність

Все більшого поширення в наш час отримують шафи-купе. Такі шафи мають ряд переваг. Як же вибрати саме ту шафу-купе, яка піддійде саме вам і буде відповідати всім вашим вимогам.

Роблячи ремонт, вибираючи нові меблі або створюючи собі новий інтер'єр ви думаєте, як зробити кімнату просторою або навпаки візуально зробити її менше. І більшу частину рішень доводиться на меблі.

Але повернемося до наших шаф. Вони дуже зручні, так як вони вміщають в себе дуже великий обсяг гардероба. Але також мають і додаткові бонуси - різні полки і ящики. Вони дуже легко можуть змінювати свій формат підлаштовуючись саме під ваші вимоги і смаків.

Класичні моделі шаф-купе представляють собою готову зібрану конструкцію з розсувною системою. Їх можна купити практично в будь-якому магазині, де продають корпусні меблі. Величезним плюсом є те, що на відміну від класичної шафи, можна змінювати фасад, який буде відмінно вписуватись в інтер'єр кімнати.

А якщо збирати такі меблі під замовлення або самостійно, то ви зможете акуратно вписати меблі під розміри кімнати і зробити таку «начинку», яка вам піддійте - будь-яку кількість ящиків і поличок.

Не дивлячись на свої габарити, такі шафи не потребують якогось особливого догляду і не створює особливих проблем при збірці та установці. Фахівці зберуть меблі швидко і легко, а вам залишиться тільки підтримувати чистоту всередині її. А це зовсім не складно.

Наступним плюсом є використання найсучасніших розробок і технологій, щоб зробити використання шафи ще зручніше і комфортніше. І це не тільки двері, які не відчиняються в кімнату, а зсуваються в бік. Це ще й такі новинки як гардеробний ліфт, вішалки для брюк, вішалки для ременів, всілякі кошики.

А якщо є можливість зробити зовні кутову полицю, то зможете цим освіжити свою кімнату нестандартним рішенням. А сама кутова полка може використовувати різні форми і повороти. За допомогою такого способу можна не тільки додати житлу затишок, але і використовувати вільний простір для декору.

Але не варто і забувати, що на саму розсувну систему можна зробити з дзеркала або нанести якийсь малюнок, який в поєднанні з декількома дверима перетворюється в гігантську мозаїку. А профілі можуть бути різних кольорів.

Все це доповнюється мільйоном способів внутрішньої компоновки і підсвічування.

Це все робиться для того, щоб ви досягли гармонії між шафою і інтер'єром кімнати.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору