+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Вішаємо полку на стіну самостійно

У житті кожного чоловіка, незалежно від віку, наступає той час, коли він вирішує зробити щось своїми руками. І найпростіше що приходить в голову це повісити полицю. Але після покупки полиці постає питання - а що далі? Як повісити її на стінку? Давайте розберемося в цьому питанні разом.
 
Для початку потрібно вибрати полицю в магазині. А в наш час їх величезний асортимент. Діляться вони на декоративні і практичні. Перші призначені для того, щоб прикрасити інтер'єр, другі для зберігання речей. А ще вони бувають легкі і важкі. І виготовляються з різних матеріалів. Дуже багато полиць великий і незвичайної форми, їх найважче вішати. Ще слід враховувати з чого побудована стіна, на яку будемо вішати полицю.
 
Швиденько розглянемо з яких матеріалів роблять полиці.
 • Дерево - це класика
 • ДСП або ЛДСП - сучасні матеріали
 • Скло
 • Пластик
 • Метал
 • Гіпсокартон - це вже для досвідчених майстрів.
Тепер приготуємо потрібний інструмент. Нам знадобляться:
 1. Дриль або перфоратор
 2. Свердло потрібного діаметру
 3. Шуруповерт або викрутка
 4. Рівень і рулетка
 5. Дюбелі, саморізи
 6. Олівець або маркер.
На початку слід визначиться з місцем, де буде висіти полиця. Якщо вона не укомплектована монтажними кутниками або петлями, то слід заздалегідь подбати про їх придбання.
 
Якщо є можливість, то прикладаємо полицю до того місця, де вона буде висіти і відзначаємо місця кріплення. Якщо такої можливості немає, то за допомогою рулетки і рівня розмічаємо на стіні місця, де буде кріплення.
 
Далі, робимо отвори в зазначених місцях і вставляємо в них дюбеля. В дюбеля вставляємо саморізи і закручуємо, але не до кінця. Вішаємо полицю і перевіряємо чи все нормально і рівно. Якщо все нормально, то фіксуємо вже остаточно. Якщо ні - вносимо коригування.
 
Якщо з цегляною стіною проблем бути не повинно, то деякі поверхні поставлять новачків в глухий кут.
 
Почнемо з кахельної стіни. Багато хто здійснює головну помилку - намагаються просвердлити отвори між плитками, але в більшості випадків це закінчується сколом краю кахлю або тріщиною. Що б просвердлити кахель використовують спеціальні свердла. Після того як в кахлі зробили отвір, то продовжують далі звичайним свердлом. Свердлити кахель слід на слабкій потужності і вибирати діаметр свердла трохи більше, ніж потрібно для дюбеля.
 
 І ще одна стіна з хитрістю - стіна з гіпсокартону.
 
Звичайно, якщо ви заздалегідь планували щось на неї повішати, то можна закласти спеціальні дошки в конструкцію або прикручувати кріплення до гипсокартонного профілю. А що робити якщо всього цього немає, і ви не знаєте в якому місці проходить профіль? Для цього використовують спеціальні кріплення-метелики або, як їх ще називають, молі. Вони бувають пластикові, а бувають металеві. Якщо полку декоративна і легка, то цілком можна обійтися і пластиковими. Але запам'ятайте - дуже важку і навантажену полку не витримає жодне кріплення. Точніше кріплення витримає, а гіпсокартон ні.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору