+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Міняємо фасад на кухонному гарнітурі

Які б не були у вас кухонні меблі, все одно вони з часом приходять в непридатність. Точніше приходить в непридатність фасад, а якщо ще точніше - він втрачає свій зовнішній вигляд. Адже кухня це не тільки затишне місце, де збирається вся родина, а й агресивне середовище для меблів - волога, температура, різні мийні засоби.
 
Але заміна фасаду це не тільки відновлення меблів, але і зміна зовнішнього вигляду всього приміщення.
 
Заміну можна зробити трьома способами - фарбування, поклейка плівки і заміна фасадної плити.
 
За вартістю заміна плити найдорожчий варіант, але він найнадійніший. Плівка і фарба коштують значно дешевше, але в деяких варіантах не представляється можливим пофарбувати або наклеїти плівку.
 
Фасадні плити виготовляються з багатьох матеріалів. Їх асортимент великий і кожен може вибрати те, що подобається йому.
 
З чого виготовляють меблеві фасади:
  • Дерево
  • ДСП
  • Метал
  • Пластик
  • Скло
  • Камінь
Ще один важливий нюанс - якщо ви вирішили провести реставрацію фасадів кухні, все одно яким способом, то бажано поміняти і всю фурнітуру на нову. Адже меблеві завіси теж зношуються, а старі ручки для меблів не підійдуть вам по дизайну.
 

Реставрація плівкою.

Раз вже ми все одно будемо міняти фурнітуру, то будемо клеїти плівку в горизонтальній позиції. Алгоритм роботи такий - зняли дверцята, обклеїли, змінили фурнітуру, повісили дверцята на місце. Перед тим як робити обклеювання поверхню слід очистити від бруду і сміття та знежирити. Використовуйте губку або гумовий шпатель що б уникнути пухирів.
 

Фарбування фасаду.

Для цього способу нам знадобиться фарба, пензлик або валик, або пульверизатор.
 
Підготовка поверхні також полягає в очищенні і знежирення поверхні. Не забудьте підготувати і саму кімнату, захистивши інтер'єр від небажаного потрапляння фарби.
 
Фарбу варто наносити рівномірно і акуратно, в кілька шарів. Наступний шар наноситься тільки після того, як висохне попередній.
 

Заміна фасадних плит.

Плити купуються заздалегідь в спеціальних магазинах. Ви даєте менеджерам розміри і отримуєте готові вироби. Також не забуваємо про нову фурнітуру.
 
Спочатку знімаємо старі деталі. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити каркас. У нових дверцятах робимо отвори під фурнітуру і збираємо конструкцію. Ця робота не складніше ніж поклейка або фарбування, в ній немає нічого складного. Але при бажанні або відсутності вільного часу можна запросити фахівця, які зробить все за вас, починаючи від вимірювання закінчуючи монтажем фасаду.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору