+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Встановлюємо завіси на дверцята шафи своїми руками. Частина 1

Установка завіс на дверцята і боковини шафи процес не простий. Якщо трохи помилитися, то можна порушити баланс стулок, відповідно потім доведеться мучитися в процесі всієї експлуатації.
 
У даній статті ми розповімо, як все зробити самостійно і не допустити помилок.
 
Зараз при виробництві корпусних меблів найчастіше використовують так звані жабки, це накладні завіси на чотирьох шарнірах. Підходять для будь-яких  дверей будь-якої шафи або шафки.
 
Для початку розберемося які бувають види меблевих завіс.
 
Завіси діляться на:
  • Накладні
  • Полунакладние
  • Вкладні
  • Інверсні
  • Рояльні
  • П'яточні
  • Штольні.
При виробництві корпусних меблів найчастіше використовують накладні завіси з підставами-чашами. Вони кріпляться до основи за допомогою саморізів.
 
При виборі завіс варто орієнтуватися і на тип меблів. Наприклад, для класичних меблів варто вибирати фурнітуру, яка буде відповідати стилю. А для сучасних дизайнів найкраще підійдуть стандартні накладні або полунакладние кріплення.
 
Готуємося до монтажу.
 
Для початку слід підготувати необхідний інструмент і матеріали. З інструментів нам знадобиться дриль з набором свердел і насадок, шуруповерт, олівець, рулетку, лінійку і столярний куточок. З матеріалів потрібні шурупи і саморізи потрібного розміру.
 
Так само при виборі кріплень варто враховувати матеріал, з якого зроблені меблі. Для дерева або ДСП вибирають різні саморізи. Для скляних поверхонь використовують спеціальні кріплення.
 
Для будь-якої дверцята використовують мінімум дві завіси - знизу і зверху. Але якщо дверцята мають велику вагу або  довжину більше 1 метра, то слід додати ще одну петлю. Якщо вага дверцята перевищує 9 кілограм, то слід додати ще одну завісу. І на кожні наступні 5 кілограм слід додавати ще одну завісу.
 
 
Завіси встановлюються на відстані не менше 10 сантиметрів від кутів, якщо поставити їх ближче до караю, то з часом дверцята «розбовтається». Тому відразу відзначте відстань. Ще один параметр, який слід враховувати - довжина відступу від краю дверцят в середньому становить 2,2 сантиметра.
 
Перевірте всі параметри ящиків. Слідкуйте щоб розташування завіс не збігалося з полицями та іншими елементами.
 
Розмітьте всі відстані і положення що б в подальшому можна було точно все з'єднати.
 
За допомогою шила, а якщо його немає, то можна скористатися гострим цвяхом, позначте місця, де будуть місця з'єднань.
 
Підготовка закінчена. Тепер приступаємо безпосередньо до монтажу.
 
Продовження статті тут.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору