+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Встановлюємо завіси на дверцята шафи своїми руками. Частина 2

Про те які завіси бувають і як підготуватися до їх установки можна прочитати в першій частині.
 
І так, коли дверцята шафи приміряли до боковин меблів, зробили всю розмітку приступаємо до свердління поглиблень для чаш завіси.
 
Для цього дверцята слід покласти горизонтально на рівну поверхню і зафіксувати її. Далі використовуючи дриль і фрезу, робимо отвору під чашу. Не слід робити глибокий отвір, цілком достатньо 1,2 сантиметра. Потім вставляємо чашу в отвір і за допомогою саморізів фіксуємо завісу.
 
При роботі з дрилем її потрібно тримати вертикально. Тому що при нахилі на основі можуть з'явиться відколи, які можуть негативно позначитися на якості кріплення. На бічну панель встановлюємо відповідну планку в заздалегідь розмічені місця.
 
Накладні елементи і деталі потрібно зробити «глухими», що б вони в процесі побудови і з'єднання не розповзалися. Коли будете з'єднувати дверцята і боковини скористайтеся допомогою. Одному, особливо якщо конструкція не маленька, зробити це проблематично.
 
Для установки скляних дверей купуються спеціальні завіси для скла. Будьте обережні і акуратні при роботі зі склом.
 
Після того як ви прикріпили і зафіксували дверцята їх слід відрегулювати. Але не варто наїдяться що можна припуститися помилки і потім все підігнати під час регулювання. Тому не поспішайте під час розмітки. Краще витратьте трохи часу і вам не доведеться все переробляти.
 
Регулюючи кріплення, необхідно фіксувати не тільки шурупи, що з'єднують чашку або планку, але і деталі доводчика.
 
 
Після того як установка закінчена, деякі фахівці рекомендують капнути трохи машинного масла всередину механізму. Після цього слід протерти завісу і місце навколо нього сухою ганчіркою.
 
Також з часом потрібно зміцнювати завіси. Адже з часом, особливо коли дверцята дуже часто залишаються відкритими, вони під своєю власною вагою можуть провисати. Про те що з дверцятами проблема скажуть перекіс або нещільне закриття. І так, з часом, петлі від частого використання можуть скрипіти і іржавіти, тому не забувайте періодично їх змащувати.
 
Після регулювання перевірте дверцята на наявність зазорів, на щільність прилягання при закритті, рівність по осі і на загальну рухливість.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору