+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Догляд за гранітними мийками: правила, про які варто знати

Гранітні мийки Granado - чудова деталь сучасної кухні. Міцні та довговічні, стильні і яскраві мийки з NANOGRANITE допомагають використовувати кухонний простір з максимальною ефективністю, додаючи в повсякденне життя краси і затишку.

А для того, щоб мийка служила по-справжньому довго, варто пам'ятати про декілька важливих правила догляду за нею.

Використовуйте кухонні губки або м'яку тканину

Відмити мийку досить просто - візьміть м'яку тканину або маленьку губку для кухні, додайте трохи миючого засобу і теплої води і ... мийка швидко стане чистою.

Зверніть увагу: правила експлуатації мийок включають в себе заборону на жорсткі металеві щітки. Причина цілком очевидна - вони можуть подряпати поверхню. До того ж, звичайна губка цілком справляється з типовими забрудненнями і надмірні зусилля просто не потрібні.

Користуйтеся лише щадні миючі засоби, додатково розбавляючи їх водою

Поверхня гранітної мийки досить стійка до впливу часу, механічних пошкоджень і високих температур. Однак у будь-якої стійкості є межа. Саме тому в інструкціях по догляду за мийками обов'язково вказується - не використовуйте лужні, їдкі та аміачні миючі засоби.

У більшості випадків для усунення забруднень досить м'якого засоби по догляду, теплою мильною води і м'якої тканини.

Зверніть увагу: засоби, що містять сильні кислоти, абразиви, аміак можуть стати причиною пошкодження мийки. Будь ласка, не використовуйте їх.

Споліскуйте і витирайте, стежте за температурою

Якщо в мийку потрапив фруктовий сік, натуральна або розчинна кава, чай або відвар з овочів - ретельно вимийте їх сліди водою. Потім варто насухо витерти поверхню м'якою тканиною: це попередить появу плям.

Температура теж має значення - на поверхню гранітної мийки не можна ставити гарячі сковорідки і каструлі, розпечені турки і т.д. Все тому, що суміш полімерів і гранітної крихти, з яких складається мийка, відмінно витримує температуру до 260 градусів. Якщо температура буде вище, навіть короткочасний контакт гарячої посуду з мийкою може стати причиною пошкоджень.

Зверніть увагу: кидати в мийку важкі каструлі, тарілки або ложки теж не рекомендується. Краще за все просто покласти їх в чашу для миття посуду, оскільки удар важким предметом може привести до появи подряпин. Погодьтеся, це, як мінімум, не дуже красиво.

Не використовуйте мийку в якості дошки для нарізання продуктів - в цьому випадку подряпин на поверхні мийки навряд чи вдасться уникнути.

Як правильно видаляти забруднення на поверхні мийки

Вапняний наліт.
Використовуйте спеціальні засоби, дотримуючись інструкції до них. Якщо ж ви використовуєте як засіб очищення оцет, залиште його на поверхні миття не довше, ніж на 20 хвилин.

Сліди металу і звичайні забруднення.
Легко видаляються звичайною губкою і теплою мильною водою з невеликою часткою миючого засобу.

Фруктовий сік, чай або кава.
Досить промити мийку теплою водою і витерти м'якою тканиною.

Фарби, туш або чорнило.
Протріть пляму спиртом, потім візьміть трохи миючого засобу і видаліть пляма. Залишається лише промити місце забруднення теплою водою і витерти м'якою губкою


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору