+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Регулювання меблевих завіс. Частина перша.

Коли ви купуєте меблі або збираєте її самі приділіть особливу увагу вибору фурнітури, особливо це стосується дверних завіс. Під час експлуатації дверцята повинні легко відкриватися і закриватися. При складанні конструкції уважно огляньте всі елементи і відрегулюйте завіси. Також завіси доведеться регулювати і в процесі експлуатації, особливо на тих дверцятах, які часто використовуються. А якщо у вас трапився переїзд або просто простановка меблів, то ту без регулювання ніяк не обійтися. Сам процес регулювання не складний, головне зрозуміти принцип. У цій статті ми постараємося описати всі правила і нюанси регулювання меблевих завіс.
 
Регулюють дверцята меблів в трьох площинах. Регулювання буває:
  • По вертикалі
  • По висоті дверей
  • За площиною.
Для того щоб розібратися що куди регулюється давайте детально розглянемо кожен варіант.
 
Регулювання по вертикалі.
 
Це основний тип регулювання. З нього починається процес налаштування меблевої фурнітури. Також варто застосувати вертикальну настройку якщо двері розташовуються в нерівному положенні, виділяються або при наявності двох дверей одна знаходиться вище іншої.
 
Що б зробити вертикальну настройку потрібно зробити чотири простих дії.
 
Перше. Відкриваємо стулку дверей і дивимося, де завіси. Знімаємо з них заглушки, якщо такі є.
 
Друге. На всіх завісах болти, які перебувають у краю боковини слід підтягнути. Вони відповідають за вертикальне розташування дверей. Для початку потрібно поставити їх на один рівень, це забезпечить більш правильну регулювання.
 
Третє. Закриваємо двері. Уважно огляньте весь фасад на наявність нерівностей. Якщо, наприклад, верхній кут нахилений в праву сторону то слід на верхній завісі сильно закрутити регулювальні болти, а на нижній завісі навпаки послабити.
 
Четверте. Повторюємо другий і третій кроки до повного нормального положення фасаду.
 
Як тільки цей пункт виконаний можна починати регулювання дверцята по висоті.
 
Налаштування висоти двері.
 
Висота дверцята налаштовується за допомогою болтів, які знаходяться в вушках з боків завіси. За допомогою цих вушок завіса кріпиться до корпусу меблів. Порядок дій при налаштуванні наступний.
На початку трохи послаблюють саморізи в вушках петлі. Коли дверцята можуть переміщатися вгору-вниз виставляємо необхідну нам положення. Після цього закручуємо саморізи. Закручуйте сильно, але акуратно що б не зірвати різьбу. Будьте обережні!
 
Продовження статті читайте тут

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору