+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Регулювання меблевих завіс. Частина друга.

Це друга частина статті. Початок можна прочитати тут.
Далі виробляємо регулювання петель по площині.
Регулювання по площині.
Налаштування петель по площині проводиться в тому випадку якщо дверцята повністю не заривається, то є спостерігається слабке її притиснення до корпусу меблів.
Цей етап регулювання проводиться таким чином.
Для цього потрібно прокрутити другий регулювальний болт, який знаходиться на петлі. Крутити слід не багато, достатньо буде 3-4 обороту. Потім закрийте двері і перевірте щільність закриття дверцят. Якщо потрібно, повторіть операцію до тих пір, поки не досягнете потрібного результату. Тут теж слід бути акуратними щоб не зірвати різьбу або не пошкодити болт.
Догляд за меблевою фурнітурою.
Тепер ви знаєте, як відрегулювати меблеві петлі. Після того як регулювання закінчена, нашим основним завданням стає зберегти ці елементи фурнітури, як зберегти їх від швидкого зносу.
Ось кілька загальних рекомендацій по догляду за петлями.
Першу регулювання слід проводити відразу після їх монтажу на своє місце. Частота подальшої регулювання залежить від інтенсивності використання меблів. Якщо двері відкриваються не часто, то досить буде проводити регулювання два-три рази на рік. Якщо дверцята використовуються часто, кілька разів на день, наприклад, дверцята в кухонному гарнітурі, то може навіть не вистачити 4 раз на рік.
Оглядайте періодично фасадну частину меблів. Будь перекіс, нещільне закриття дверцята вказують на те, що пора приступити до регулювання.
Що б петлі служили якомога довше їх слід змащувати машинним маслом. Розмиті петлі не виробляють шуму і не ускладнюють відкриття-закриття дверцят. Змащувати достатньо всього лише один раз на рік.
Як бачите налагодження та регулювання петель займає не так вже й багато часу. Ви цілком впораєтеся за десять хвилин. Але це допоможе вам на довго зберегти в робочому стані петлі і зовнішній вигляд фасаду вашої меблів. Головне, під час регулювання не забувайте про наших рекомендаціях і про відхід.Це друга частина статті. Початок можна прочитати тут.
Це друга частина статті. Початок можна прочитати тут.
 
Далі робимо регулювання завіс по площині.
 
Регулювання по площині.
 
Налаштування завіс по площині проводиться в тому випадку якщо дверцята повністю не заривається, спостерігається слабке її притиснення до корпусу меблів.
 
Цей етап регулювання проводиться наступним чином.
 
Для цього потрібно прокрутити другий регулювальний болт, який знаходиться на завісі. Крутити слід не багато, достатньо буде 3-4 оборота. Потім закрийте двері і перевірте щільність закриття дверцят. Якщо потрібно, повторіть операцію до тих пір, доки не досягнете потрібного результату. Тут теж слід бути акуратними щоб не зірвати різьбу або не пошкодити болт.
 
 
Догляд за меблевою фурнітурою.
 
Тепер ви знаєте, як відрегулювати меблеві завіси. Після того як регулювання закінчено, нашим основним завданням стає зберегти ці елементи фурнітури, зберегти їх від швидкого зносу.
 
Ось кілька загальних рекомендацій по догляду за завісами.
 
Перше регулювання слід проводити відразу після їх монтажу на своє місце. Частота подальшого регулювання залежить від інтенсивності використання меблів. Якщо двері відкриваються не часто, то досить буде проводити регулювання два-три рази на рік. Якщо дверцята використовуються часто, кілька разів на день, наприклад, дверцята в кухонному гарнітурі, то може навіть не вистачити 4 раз на рік.
Оглядайте періодично фасадну частину меблів. Будь який перекіс, нещільне закриття дверцята вказують на те, що пора приступити до регулювання.
 
Що б завіси служили якомога довше їх слід змащувати машинним маслом. Змащені завіси не виробляють шуму і не ускладнюють відкриття-закриття дверцят. Змащувати достатньо всього лише один раз на рік.
 
Як бачите налагодження та регулювання петель займає не так вже й багато часу. Ви цілком впораєтеся за десять хвилин. Але це допоможе вам на довго зберегти в робочому стані петлі і зовнішній вигляд фасаду вашої меблів. Головне, під час регулювання не забувайте про наших рекомендаціях і про відхід.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору