+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Правильне наповнення шафи-купе

Оптимальне наповнення шафи-купе найважливіше завдання після установки і зборки шафи. Як правильно все розмістити? Що варто класти на зберігання в шафу, а що не варто? Як правильно все розмістити що б користуватися шафою було однаково зручно всім членам сім'ї. У цій статті ми постараємося докладно розглянути всі питання по правильному наповнення шафи.
 
Для того що б трохи орієнтуватися в цьому питанні варто почати з вивчення правил зонування.
 
  1. У верхній частині бажано розташовувати сезонні речі - валізи, ковдри або пледи і т. п. Ці речі ви дістаєте і ховаєте назад дуже рідко. Якщо розмістити їх нижче, то вони будуть заважати діставати ті речі, які ви використовуєте щодня.
  2. У середній частині шафи розташовуйте ті речі, які ви використовуєте повсякденно - сорочки, штани, сукні, спідниці і т. п. Якщо у вас велика сім'я, то краще за все центральну частину поділити на окремі відсіки для кожного члена сім'ї. Такий поділ дуже зручний, коли в родині є діти або підлітки. Вони не будуть плутатися, дістаючи свій одяг.
  3. Нижню частину найкраще використовувати для дрібних речей - шкарпетки, нижню білизну. Ще тут буде зручно розташувати полиці для взуття.
  4. Прасувальну дошку і інші предмети побуту та пристрої найкраще зберігати в окремому відсіку.
Обов'язкові елементи наповнення.
 
Тепер давайте розглянемо обов'язкові елементи, які повинні бути присутніми в кожній шафі. Що б речі і одяг не м'ялися і не псувалися під час зберігання слід використовувати правильні елементи наповнення.
 
Полиці. Служать для зберігання немнущіхся речей, які можна зберігати в складеному стані, комплектів постільної білизни, дрібних речей, дрібної техніки та інших предметів. Полиці бувають різного розміру і форми. Наприклад, постільна білизна та ковдри найкраще зберігати на великих полицях, а на невеликих і вузьких - дрібні предмети. Полиці, виготовлені з металевих сіток дуже зручні для зберігання взуття.
 
Висувні ящики і кошики. Призначені для зберігання дрібних речей - нижньої білизни, шкарпеток, невеликих рушників і домашнього текстилю. Для зручності, що б дрібні речі не «розповзалися» по всьому ящику, його можна облаштувати перегородками з пластику або дерева для додаткового зонування.
 
 
Штанги для вішалок. Призначені для зберігання речей, які мнуться і для зберігання верхнього одягу - сорочки, сукні або спідниці. Штанги можна розташовувати як уздовж шафи, так і поперек. При поперечному розташуванні штанги можна істотно зменшити глибину шафи.
 
Пантограф. Якщо у вас шафа має велику висоту або в ньому передбачено розташування декількох ярусів штанг, то вам необхідний пантограф. Це спеціальний механізм, який дозволяє діставати одяг зі штанги яка розташована дуже високо.
 
 
Якщо є можливість, то можна зробити додатковий відсік для вбудованої прасувальної дошки і полиць для зберігання праски та інших пристроїв.
 
При наявності місця слід встановити додаткові елементи наповнення.
 
Вішалка для брюк. Має невеликі розміри. Дозволяє в обмеженому просторі зберігати кілька пар штанів. При тому вони не будуть м'ятися під час зберігання.
 
Вішалка для краваток і ременів. Теж займає мінімум місця і дозволяє зручно зберігати ремені і краватки.
 
 
 
Тепер давайте розглянемо варіанти наповнення шаф-купе.
 
Самі шафи можуть бути двухдверними, тридверними, кутовими і радіусними. Зустрічаються моделі і з великою кількістю дверей.
 
Наведемо оптимальні варіанти планування наповнення різних шаф.
 
Дводверна шафа.
 
Оптимальний набір наповнення - штанга або пантограф, полки і ящики для дрібних речей. Кількість полиць і ящиків визначається пріоритетами користувача.
 
 
Тридверна шафа.
 
Оптимальний набір наповнення - штанга або пантограф, полки і ящики для дрібних речей, полиці для взуття, вішалка для брюк, кріплення для дрібної техніки.
 
 
Кутова шафа.
 
Така шафа відрізняється набагато більшою місткістю в порівнянні з прямою шафою. І потрібно постаратися використовувати простір повністью.
 
У кутку слід розташувати кілька штанг і вішалки для краваток і ременів, а внизу розташувати полиці для взуття. У бічних частинах встановлюються полки і ящики для зберігання постільної і інших речей.
 
Радіусна шафа.
 
В основному все наповнення розподіляється аналогічно кутовій шафі. Це можуть бути штанги або пантографи, полиці та ящики.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору