+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Що таке стиль лофт?

А ви знаєте скільки років цьому стилю? Ви думаєте, що він новий? Ну, максимум п'ять-десять років? Це зовсім не так.
 
Трохи історії.
 
У минулому столітті в сорокових роках в Сполучених Штатах Америки багато людей з провінції потягнулися в міста. І гостро стало питання про житло для всіх приїжджих. Тому займалася вся вільна площа. Займалися підвали, горища і мансарди. А ще занедбані склади та виробничі приміщення. Але у нових мешканців не було багато грошей і вільного часу тому вони своє житло облаштовували на швидку руку. Вони ставили перші-ліпші меблі не звертаючи уваги стиль і колір. Стіни не штукатурили, проводку і вентиляцію залишали зверху. У деяких випадках меблі робили самі з підручних матеріалів.
 
Через деякий час такий «дизайн» сподобався іншим людям. Першими були творчі особистості. А після них цей стиль стали використовувати і інші. У великих квартирах або будинках. А потім цей стиль, який назвали Loft почав подорож по світу.
 
Так що стилю лофт вже майже 80 років.
 
 
Основні відмінності стилю:
  • Одне приміщення без перегородок
  • Приміщення використовується на зони тільки візуально або за допомогою меблів
  • Стіни та підлога залишаються в первозданному вигляді
  • Використовується штучне старіння меблів
  • Використовуються масивні вироби з дерева і металу
  • Поєднання старих і нових речей і меблів
  • Поєднання розкоші і нештукатурених стін
  • Всі комунікації залишаються зовні.
Для прикладу - зону кухні може відокремити красива барна стійка, а стелаж відмінно відокремить спальну зону від вітальні.
 
У стилі Лофт не останню роль грають меблі. Можна, наприклад, купити готові рішення. У нас є гардеробні системи в стилі лофт. А можна змайструвати самостійно. І це не обов'язково повинні бути вишукані меблі, адже в цьому стилі головне не краса а відмінна функціональність.
 
І так, ви визначились з дизайном лофт, все продумали, вибрали кольорову гаму й інтер'єр, вибрали предмети обстановки. Для цього не обов'язково абсолютно все купувати. Деякі предмети або елементи меблів під силу зібрати самостійно своїми руками. Для цього можна використовувати все що є під рукою - труби, дошки і т. п.
 
Найпопулярніші матеріали, які використовують для виготовлення меблів в стилі лофт - натуральне дерево, метал, камінь, скло, матеріали для оббивки - шкіра або текстиль.
 
Тепер давайте ми розповімо і покажемо на прикладах як просто самому зібрати меблі в стилі лофт.
 
Для вітальні можна зібрати диван з піддонів. З самих піддонів легко зібрати каркас у формі дивана, всю поверхню обробити шкіркою і пошити подушки. У підлокітниках можна облаштувати полиці для книг.
 
 
Ще з піддонів виходять непогані ліжка. Для стандартної ліжка цілком вистачить 4 палет. Порядок роботи наступний.
 
Для початку потрібно зашліфувати всі поверхні що б не було жодної задирки. Потім всі полети обробляються лаком або морилкою або фарбою. При бажанні можна залишити все як є.
 
В наступному кроці збираємо каркас з бруса. Це буде основа ліжка.
 
 
На каркас встановлюємо готові піддони і прикручуємо їх саморізами.
 
 
Коли ліжко готово його можна залишити так як є, а якщо для вас це занадто радикально, то можна обшити її, наприклад, ковроліном.
 
 
І останній крок - кладемо на ліжко матрац.
 
 
Можна зробити не просто ліжко, а ліжко-подіум в якому буде місце для зберігання. Але ця конструкція трохи складніше і слід використовувати ще і фанеру.
 
Відмінно будуть виглядають в інтер'єрі відкриті полиці і стелажі на тонкому металевому каркасі, пофарбованомі в чорний колір. Якщо використовуєте натуральне дерево, то краще за все використовувати тонуюче покриття для того, щоб підкреслити структуру дерева.
 
Що б заощадити на покупці столика його також можна зібрати самому.
 
Для цього потрібно розібрати пару піддонів і з дошок зібрати каркас.
 
 
До каркаса за допомогою саморезов кріпимо дошки роблячи з них стільницю.
 
Потім до нижньої частини кріпимо підставу для столу.
 
 
Залишилося пофарбувати стіл і все готово.
 
 
Сподіваємося що наша стаття хоч трохи допомогла розібратися в цьому модному стилі лофт.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору