UA | RU
    Каталог продукції

    ЯК ЗРОБИТИ СТІЛ САМОМУ. ЧАСТИНА 2

    У першій частині статті ми докладно розглянули з яких матеріалів найкраще зібрати стіл, яку фурнітуру найкраще використовувати. У цій частині ми розглянемо детально кожен тип столу.

    Кухонний стіл або стіл для кухні.

    Це один з основних предметів меблів. Коли ви заселяєтеся в будинок або квартиру ви першим ділом купуєте або збираєте саме кухонний стіл.

    При виготовленні столу обов'язково зверніть увагу на конструкцію, стіл повинен бути зручний і сидячи за ним людина могла без проблем розмістити під столом ноги.

    Як стверджують фахівці, звичайний обідній стіл можна виготовити за день-два. На красиві і шикарні моделі йде сім-десять днів, а в деяких випадках і більше.

    Для виготовлення підійде практично будь-який матеріал - дерево, фанера, ДСП. Головне, щоб всі деталі були рівними і гладкими, відполірованими.

    Розмір стільниці вибирайте під інтер'єр, а ось висоту столу не варто робити більше 80 сантиметрів. Вибираючи розмір і форму столу слід відштовхуваться від розміру і форми приміщення. Якщо у вас кімната маленька, то ідеально підійде стіл квадратної форми, адже все одно більше 4 чоловік за нього не зможе сісти. А ось класичні прямокутні столи відмінно підійдуть в великі приміщення. Так само добре у великій їдальні кімнаті виглядають овальні столи.

    Якщо ви працює з деревом, то дошку найкраще з'єднувати брусками в нижній частині стільниці. Якщо ви працюєте з фанерою, то вам потрібно вирізати розмір стільниці та приєднати ніжки або основу для столу.

    Якщо все-таки приміщення не велике, але періодично у вас збираються родичі або друзі то відмінною ідеєю буде створення столу трансформера або розсувного столу. Якщо ви новачок в збірці меблів і ця задача вам поки не під силу, то можна зробити все набагато простіше. Зберіть два невеликих столу, один поставте в кухні, а інший в кімнаті. І коли збереться компанія ви просто принесете стіл з кімнати в кухню і складіть їх разом. Тільки в процесі побудови зверніть увагу на перегородки. Слід зібрати столи так щоб при складанні перегородки і з'єднання не заважали один одному.

    Ще один варіант столу для маленької кухні - відкидний стіл. В цьому випадку стільниця одним краєм за допомогою шарнірів або петель кріпиться до стіни. А до протилежного її краю кріпляться ніжки, які складаються. Коли ви готуєте або займаєтеся іншими справами столик в складеному стані просто висить на стіні. Коли ви збираєтеся їсти ви просто піднімаєте стільницю і розкладає ніжки і стіл готовий. Єдиний мінус - за такий стіл може поміститься не більше трьох осіб.

    Який би стіл ви не робили, на кінцевому етапі його слід обробити. Як його декорувати і чим покривати - залежить лише від вашего смаку. Варіантів може бути безліч. Можна покрити лаком, маслом, пофарбувати, зробити стільницю з каменю або покрити плиткою. Не бійтеся експериментувати, не бійтеся фарбувати стіл в яскраві кольори.

    Стіл для комп'ютера

    Комп'ютерний стіл повинен бути одночасно зручним, компактним і функціональним. Він буває двох типів. Ми детально розглянемо обидва варіанти.

    Стіл для стаціонарного комп'ютера. Якщо у вас потужний комп'ютер і ви завзятий геймер або дизайнер, або програміст то стіл повинен бути достатньо широким. Адже на ньому потрібно розмістити мінімум два монітори, клавіатуру. Потрібно місце для мишки і графічного планшета. Багато хто на столі розміщують також акустичні колонки. Та й плюс покласти руки треба. Куди ставити системний блок вирішувати вам. Хтось ставить його зверху, а хтось ставить під стіл. Тут тільки одна основна вимога - куди б ви не поставили системний блок це повинно бути відкрите місце. Сучасні комп'ютери вимагають гарного охолодження, а відповідно вентиляції. Якщо системник буде стояти внизу, то для нього можна зробити окрему нижню полицю.

    При виготовленні такого столу дизайн не особливо важливий. Головна вимога - гладка поверхня стільниці. Якщо ви купували готову стільницю або використовуєте ДСП, то тут все нормально. А якщо використовуєте дерево, то потрібно якомога ретельніше відшліфувати поверхню і покрити лаком. А при використанні ДСП не забувайте обробити його край крайкою.

    Комп'ютерний столик для ноутбука. При вимірі розмірів для такого столу варто враховувати не тільки розмір ноутбука. Слід врахувати ще й місце для рук, і для маніпуляцій мишкою. Якщо ви користуєтеся окремою повноцінною клавіатурою, то варто враховувати і її.

    Форма такого столика може бути абсолютно будь-якою. Від класичної прямокутної до овальної. Але якщо ви хочете до столика приробити ящики або полички, то прямокутна форма буде найоптимальнішою.

    Багато майстрів до столика для ноутбука прилаштовують меблеві ролики. Це дозволяє зробити конструкцію мобільною і переміщати її по приміщенню.

    Про інші типи столів ви можете прочитати в наступній частині.

    +38 097 003 22 99
    +38 093 003 22 99
    +38 099 003 22 99
    Viber
    Facebook
    YouTube
    Instagram
    TikTok
    Розробка сайту - FOBS
    Copyright © furniset.com.ua
    Вгору