+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

ЯК ЗРОБИТИ СТІЛ САМОМУ. ЧАСТИНА 3

Це третя частина нашої розповіді про те які бувають столи і як можна зібрати стіл своїми руками. Ми не даємо детальних інструкцій і схем, а спрямовуємо вас в потрібне русло і показуємо, що самостійно зібрати цілком реально. Головне мати, як кажуть, трохи прямі руки і бажання.
 
Почати читати статтю слід з Частини 1 і Частини 2.
 
Тепер продовжуємо.
 

Нічний столик.

Такий столик найкраще робити не великим і не високим. По висоті його найкраще робити в рівень з матрацом, можна трохи нижче. Деякі дизайнери стверджують, що високий нічний столик це нормально, але насправді це не практично і не зручно. При бажанні можна «пограти» з дизайном і вибрати будь-яку форму - хоч овальну, хоч прямокутну або квадратну. Ідеально буде якщо нічний столик буде вписуватись в дизайнерську концепцію всієї спальної кімнати.
 
З матеріалів найкраще підійде дерево. Вироби з дерева вписуються в будь-який інтер'єр від класичного до сучасного. Можна зробити різьбу по дереву, можна просто пофарбувати або покрити спеціальним лаком, який збереже структуру деревини. Єдине чого не можна робити - контрастні кольори. У спальні повинно бути все горманічно.
 
 
Найголовніше, що потрібно врахувати це стійкість столу і його міцність. Адже на нічний столик не тільки ставлять будильник або кладуть книжку, а й іноді спираються на нього, коли встають з ліжка.
 
При бажанні столик можна оснастити висувними ящиками або поличкою.
 

Журнальний столик.

 
Журнальний столик спочатку призначався для того що б на нього складали газети і журнали. Але в наш час їх замінили смартфони і ноутбуки. Здавалося б, журнальний столик вже без потреби, але й смартфони і ноутбуки теж потрібно кудись класти.
 
Перед тим як приступити до роботи потрібно зрозуміти, що за журнальним столом ніхто не працює, він призначений для відпочинку і розслаблення. За це робити його потрібно більше естетичного. Саме його зовнішній вигляд повинен бути на першому місці. Єдине що потрібно врахувати при конструюванні - нижня полиця під стільницею або простір для зберігання речей.
 
 
Як матеріали краще взяти ДСП або дошки. Збирати їх слід на шкантах із граничною, максимальною точністю - так, щоб не було видно місця з'єднання елементів.
 
Що б зробити столик більш стійким слід зробити поперечину. Якщо ви працюєте зі зварювальним апаратом або є знайомий зварювальник, то можна зробити столик з металу. Найпростіший такий варіант - прямокутна конструкція зі склом замість стільниці. Такий варіант дуже розповсюджен в офісах або інших «гостьових» об'єктах.
 
 
Якщо ви все-таки хочете зробити варіант зі склом, то дуже добре в цьому варіанті буде виглядати основа з дерева. Дуже добре буде виглядати основа хрестоподібної форми.
 
 
Якщо у вас велика вітальня або багато дітей, то можна зробити столик мобільним приробивши до нього меблеві коліщатка. Але якщо конструкція вийшла масивною, то краще коліщатка не використовувати.
 
Так само можна зробити стіл трансформер. Але тут є мінус - столи трансформери зазвичай виглядають не дуже красиво. Зате у використанні він буде дуже практичним.
 
 
Тепер за розмірами. Підбір габаритів суто індивідуальний. Але не слід забувати, що це конструкція невелика і розрахована максимум на 4 чоловік. Але і висота теж повинна бути не більша - варіюється вона від 40 до 80 сантиметрів.
 
Якщо зробити відповідні полички та відділення, то журнальний столик можна буде використовувати як невелику книжкову шафу.
 
 
Тепер давайте разберемося з кольором. Тут все просто. Млжно зробити столик в одному стилі з іншими меблями, а можна допустити контраст. Непогано виглядає поєднання металу і деревини. На поверхню столо можна нанести малюнок або який-небудь орнамент, також непогано буде виглядати дизайн зроблений за допомогою техніки деупаж. Тут все залежить від ваших уподобань і фантазій.
 
Теж саме і з формою, все залежить від ваших бажань, адже журнальний столик може бути круглої форми, овальної, квадраьной, прямокутної і навіть неправильної форми. Круглі вироби використовуються дещо частіше, оскільки більш безпечні і демократичні.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору