+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

ЯК ЗРОБИТИ СТІЛ САМОМУ. ЧАСТИНА 4

Продовжуємо наш цикл статей про те, що стіл можна зібрати своїми рукам. Початок можна почитати, перейшовши за цим посиланням - частина 1, частина 2, частина 3.

У попередніх стаття ми з вами розглянули обідні столи, кухонні, журнальні, комп'ютерні та нічні столики. Але ми забули про ще одному сегменті меблів - вулична або, як її ще називають, садова.

Відпочинок на свіжому повітрі, у дворі власного будинку або на дачі дуже гарне проведення часу. Але без меблів добре відпочити не вдасться. І стіл тут грає важливу роль, тому він повинен бути одночасно якісним і зручним. Але при цьому добре виглядати, подобатись вам і витримувати підвищену вологість - адже вона стоятиме під дощем, в туман і в сніг, а також повинна витримувати перепади температури і не псується від знаходження на сонці.

Багато вийшло вимог, чи не так? Але все не так страшно.

Захист столика, наприклад, можна замінити його мобільністю, що б після відпочинку можна було столик заховати від негоди.

Перед тим як визначаться з моделлю майбутнього садового столу слід визначиться з місцем де він буде стояти і чи потрібна йому мобільність. Тут у нас вибір не великий - варіантів всього два.

Стаціонарний, нерухомий стіл. Зазвичай такі столи ставлять на ділянці, далі від будинку, але ближче до різних красивих і мальовничих місць - під вишнею або під яблунею. Найголовніше, щоб стіл був міцним і добре стояв на своїх ногах. У деяких випадках ніжки таких столів вкопують у землю. Стільницю можна зробити з будь-якого матеріалу, але краще за все буде дерево.

Поверхня обов'язково потрібно обробити наждачним папером або шліф-машинкою щоб в процесі експлуатації не подряпатися або не одержати скалку.

Навіть якщо ви обробите дерево лаком або фарбою все одно під час дощу бажано накрити стіл клейонкою або целофаном. Це не захистить повністю від вологи, але захистить від прямого попадання води.

Пересувний садовий столик. Компактний і легкий столик. Легко можна переміщати по двору, виносити на веранду і навіть заносити в будинок. Якщо ви зупинилися на цьому варіанті, то вибирайте для нього легкі матеріали.

Якщо у вас у дворі є доріжки або рівний газон, то можна використовувати меблеві ролики. Але врахуйте, що при цьому він буде менш стійкий. Ідеальним варіантом буде розбірна конструкція, яку на осінньо-зимовий період можна буде заховати в сарай або на горище.

Тепер докладніше зупинимося на матеріалі для збірки столу. Тут стануть в нагоді палети, дошки, колоди з спиляних на ділянці дерев, перегородки від старих ящиків, старі покришки - будь-який матеріал підійде.

Ми не рекомендуємо використовувати для цих цілей скло. Воно хоч і стійке до вологи, але дуже крихке для таких цілей. Також намагайтеся менше використовувати метал, він хоч і міцний, але при поганій обробці іржавіє. Це ніяк не відбивається на міцності, але виглядає не естетично.

Стільницю з дощок найкраще скріплювати знизу за допомогою планок і саморізів. Можна ще склеїти дошки, але це дуже незручно і времязатратно.

При компонуванні дощок звертайте увагу на їх колір і структуру дерева. Світле - до світлого, темне - до темного, з переплетенням колірних контрастів ближче до центру. Але при цьому намагайтеся не сильно симетрично все робити, краще нехай буде більш природний вигляд. Після того як верхня частина столу буде готова то можна приступати до шліфування.

Потім приступаємо до роботи над ніжками. Вони повинні бути однакової довжини інакше він буде трохи незручний. І дивіться що б торці до якому будемо кріпити стільницю були відрізані рівно, а не скошені.

Після того як вся конструкція зібрана її потрібно пофарбувати або покрити лаком.

Лавки можна теж вкопати поруч зі столом, а можна зробити переносними. Також є конструкції столів, до яких лавки кріпляться за допомогою спеціальних планок і цвяхів. Зазвичай такі лавки відкидаються. За таким же принципом до лавок можна приробити і спинки. І тоді ви зможете, відкинувши від столу лавку отримати повноцінне місце для відпочинку, а в кінці скласти все назад.

Трохи розповімо про фарбування, а точніше як вибрати колір. Добре виглядають сірі, коричневі, природні тони. Яскраві фарби виглядають занадто еклектично, якщо тільки у вас не модерновий дизайн дачного будиночка, а замість дерев - штучна рослинність.

І на завершення хотілося б сказати пару слів про розміри. Як правило садові столи трохи довше обідніх, але при цьому вужчі. Це дозволяє простіше і зручніше підходити до нього. Висота дачних столиків, як правило, робиться середньої, так як за ними сидять зазвичай, як дорослі, так і діти. Так що при вбудованих сидіннях краще надмірно не завищувати конструкцію.

І ще кілька слів про розміщення столу в саду. Не варто розміщувати його поруч з будяком. Також намагайтеся не ставити його дуже близько до фруктовим деревам, адже падаючі яблука чи груші можуть завдати чимало клопоту.

От і все. На цьому наш цикл про столи підійшов до кінця. Сподіваємося, що ми хоч трохи вам допомогли.

І якщо ви вирішили самостійно зібрати стіл, то в нашому магазині ви можете придбати інструменти та фурнітуру.

І хочеться нагадати, що наш магазин є офіційним представником компанії GTV яка виробляє меблеву фурнітуру найвищої якості.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору