+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Збираємо шафу над пральною машиною самостійно

У наш час в містах не так багато великих квартир. А зараз їх стає все більше і більше так як в моду входять невеликі і недорогі так звані смарт-квартири. В таких квартирах кожен сантиметр площі повинен використовуватися так що б взяти максимальну користь від простору. Але при цьому в сучасному інтер'єрі повинні використовуватися не тільки якісні і функціональні, але і красиві меблі.
 
Одним з питань при плануванні - обладнання місця під пральну машину. При цьому не важливо де вона перебуватиме - в кухні, в коридорі або в ванній кімнаті. І якщо пральна машинка, не вбудована в меблі то над нею, обладнають шафу. Це стало дуже популярно останнім часом, адже така шафа економить місце в квартирі. Бо вбудована шафа вимагає достатньо місця і не годиться для малогабаритних квартир.
 
 
Тепер розглянемо всі переваги і недоліки такого рішення.
 
Почнемо з плюсів.
 
1. Така шафа захищає техніку якщо вона знаходиться у ванній кімнаті захищаючи корпус від корозії.
 
2. Можна зробити вертикальну шафу і відділення над машинкою заповнити побутовою хімією. Тоді це буде зручно і заощадить простір. А велика кількість полиць впорядкує речі та набагато спростить прибирання.
 
Як бачимо плюсів дуже багато, а мінус всього один. Якщо над машинкою буде шафа, то буде складно помітити протікання якщо раптом щось трапиться з технікою.
 
 
Початок робіт.
 
Як і при виготовленні будь-яких меблів спочатку потрібно зробити проект. Слід ретельно заміряти приміщення і габарити пральної машинки, адже різні моделі мають різні габарити. Потім слід зробити креслення шафи. Тільки слід врахувати, що сама шафа повина бути на три-чотири сантиметри ширше машинки. Висоту шафи визначайте самі, на скільки вам дозволяє висота приміщення. У високій шафі можна зробити багато полиць, але висока конструкція не дуже стійка. І врахуйте, що розмір меблів повинен відповідати розмірам приміщення, адже великі меблі в маленькому приміщенні виглядають безглуздо і займають багато місця.
 
Після того як всі виміри зроблені і креслення готові вирушаємо за матеріалами.
 

З чого зробити шафу у ванну кімнату.

Найкраще вибирати для складання меблів вологостійке МДФ. Цей матеріал є найкращим для нашої мети. МДФ це порівняно новий матеріал, робиться він з дрібної деревної тирси шляхом пресування. Він стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища і при цьому порівняно недорогий.
 
Вибирайте товщину плити 19-20 міліметрів. Шафа з такої плити буде міцною і надійною, зможе витримати навантаження до 80 кілограм.
 
Зазвичай в магазині де ви будете купувати плиту можна замовити її розкрій. Вам розріжуть лист на деталі потрібного вам розміру. Так ви заощадите свій час і матеріал. Адже фахівець на верстаті зробить все набагато швидше і без помилок.
 
Так само не забудьте купити відразу і меблеву фурнітуру - меблеві ручки, завіси для меблів і механізми висуву.
 
Після того як всі матеріали підготовлені переступаємо до збірки.
 
 
Нам знадобляться такі інструменти: шуроповерт, дриль, рулетка і олівець. Якщо вирішили самі розкроїти лист МДФ, то знадобиться ще й електролобзік.
 
Спочатку розмічаємо отвори на бічних стінках під полицетримачі. Свердлимо в намічених місцях отвори і вставляємо полецетримачі. Потім бічні стінки з'єднуємо з підставою.
 
Потім до зібраної частини кріпимо верх і задню стінку.
 
Якщо конструкція підвісна, то вже можна прикріпити її до стіни. Після цього можна встановлювати полиці.
 
В самому кінці монтуються дверцята з дотягом. Якщо є бажання, то можна зробити дзеркальну двері. Дзеркало візуально збільшує приміщення.
 
 
Якщо конструкція стоїть на підлозі і пральна машинка перебуває ніби всередині, то саму машинку можна не закривати дверцятами. У деяких випадках пралка дуже гармонійно вписується в дизайн інтер'єру. Білу пральну машину можна поставити в класичну білу ванну, а сірий металік підійде у ванну кімнату з сірої керамічною плиткою.
 
Якщо немає можливості або бажання збирати шафу, то можна зробити звичайні полиці над пральною машинкою.
 
Їх можна зробити з різних матеріалів - із залишків МДФ після ремонту або зі скла, а може можна буде взяти полиці зі старої шафи. Вам лише знадобиться докупити полицетримачі.
 
У будь-якому випадку вибір за вами.
 
А якщо вам знадобиться будь-яка меблева фурнітура, то ви можете сміливо йти до нас.
 
Наш магазин є офіційним представником компанії GTV. Тому у нас ви зможете знайти тільки якісну меблеву фурнітуру.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору