+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Як відрегулювати двері шафи-купе самостійно

Зараз майже в кожній квартирі чи приватному будинку є шафа-купе. Якщо лише кілька років тому шафа-купе зустрічалася дуже рідко, то зараз важко зустріти квартиру в якій би не було шафи-купе. Адже це не дивно вони не тільки красиві, але і місткі, і функціональні. На відміну від старих орних шаф вони не займають багато місця при відкриванні. Розташовуються вони практично в будь-якому місці житла – у ніші, у коморі, на балконі.
 
Але через деякий час приємне враження від його використання випаровується, побачивши перекошені двері.
 
Як би акуратно ви не користувалися шафою все одно через деякий час доведеться зіткнутися з регулюванням дверей. У цьому випадку можна викликати майстра, який Вам встановлював шафу, і він вам все зробить. Але що робити, якщо контакту майстра у вас не залишилося або ви не можете викликати його з якихось інших причин?
 
Нічого страшного, в більшості випадків ви зможете легко та швидко самостійно відрегулювати двері шафи купе.
 
У цій статті ми розповімо про найпоширеніші методи регулювання.
 

Як виправити нещільне закриття дверей шафи-купе.

 
Якщо дверцята стали нещільно закриватися і при цьому відкочуватися назад, то вам потрібне регулювання фіксуючого стопора.
 
 
Для цього потрібно поставити двері до положення крайнього примикання. На нижній направляючій поставте позначку центру найближчого стінки ролика. Відсуньте двері і за допомогою тонкої викрутки зсуньте стопор так щоб його середина збігалася з міткою.
 
 

Як виправити перекіс дверей шафи-купе.

 
Це найпоширеніша проблема дверей шафи-купе. При перекосі можна спостерігати зазор між полотном дверей та боковою стінкою шафи при зачинених дверях. Зазор може бути зверху і знизу. Відбувається це тому, що регулювальний гвинт з часом розкручується. Також це може відбуватися через те, що перекошена вся шафа. Тому спочатку слід перевірити рівність кутів між боковою стінкою шафи та верхньою та нижньою частиною. Якщо є розбіжність, його слід усунути. Якщо кут 90 ° тоді регулюємо двері.
 
 
Вам слід знайти регулювальний гвинт. Він знаходиться в нижній частині профілю дверей у районі ролика. Зазвичай він закритий або заглушкою, або м'якою стрічкою, що шумоізолює - ущільнювач, який використовується в шафах-купе.
 
 
Акуратно знімаємо стрічку. Потім за допомогою шестигранника слід крутити гвинт доти, доки положення дверей не буде паралельно щодо направляючих шафи.
 
 

Що робити якщо коліщатка зійшли з напрямних.

 
Трапляються випадки що колесо сходить з спрямовуючих. Але перш ніж усувати проблему обов'язково слід визначити причину її виникнення. Адже навіть якщо ви повернете коліщатко на місце, то все одно воно зійде з направляючої.
 
 
Основною причиною сходження коліщатка є забруднення напрямний або потрапляння до неї сторонніх предметів. Тому слід регулярно проводити прибирання в районі напрямних.
 
Також ролики можуть з'їхати з полозів через поломку як коліщаток так і стопорів. Просто змінюємо та ставимо на місце нові стопори.
 
 
Ще одна причина - це надмірне наповнення шафи речами, через яку вигинаються двері. В цьому випадку потрібно вийняти двері, розвантажити шафу, вирівняти двері та встановити їх на місце.
 
 

Що робити, якщо при відкриванні дверей шафи-купе з'явилися сторонні шуми.

 
В основному це походить від пересихання мастила на рухомих механізмах і розхитування кріплень від вібрації при відкритті та закритті.
У цьому випадку слід змастити ролики у місцях кріплення силіконовим мастилом. Якщо на ролики є дефекти їх слід замінити.
 
Якщо з'явився люфт у стулках їх слід зняти і підтягнути кріплення.
 
Якщо ви все зробили правильно, усунули всі проблеми, то двері ходитимуть плавно і щільно притискатимуться до торцевої частини шафи без зусиль.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору