+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Як вибрати варильну панель

Вбудована варильна поверхня давно вже перестала бути екзотикою на наших кухнях. Більш того, вона поступово витісняє традиційні окремі плити, оскільки інтер'єр з вбудовуваною технікою виглядає єдиним ансамблем, а відсутність щілин між меблями і технікою полегшує прибирання.

При виборі нової панелі панелі слід враховувати кілька нюансів. Головний момент – тип палива. Саме від того, газова або електрична плита буде встановлена, багато в чому залежить від планування інтер'єру.Також потрібно враховувати і вимоги до безпеки - розташування нагрівальних елементів по відношенню до газових приладів і легкозаймистих предметів, витяжки, вентиляція, заземлення та ізольованість електропроводки.

 

Газова плита

Як правило, саме газові плити вибирають професійні кухарі, оскільки вони забезпечують миттєве нагрівання та точний контроль. Можна використовувати всі типи сковорідок та каструль, немає критичної залежності від постачання електроенергії – якщо в окрузі проводяться ремонтні роботи з відключенням електрики, власники газових плит спокійно можуть приготувати або розігріти собі їжу.

Але наявність у будинку газової плити має на увазі посилені заходи безпеки:

  • обов'язкове встановлення дверей на кухню,
  • додаткові витяжки,
  • підключення та обслуговування апаратури лише фахівцями з відповідною ліцензією.
     

До того ж газові труби не прикрасять собою інтер'єр, а сховати їх дуже проблематично.


Індукційна панель

Найоптимальніший варіант для домашньої кухні – індукційна варильна поверхня: гладка, легко чиститься, стильно виглядає, має надзвичайно високий ККД, безпечна і проста у догляді.

Між індукційним елементом панелі та посудом створюється магнітне поле, за рахунок чого суттєво зменшуються тепловтрати. Завдяки цьому на приготування їжі потрібно втричі менше часу, що значно знижує споживання електроенергії. Нагрівається тільки сама варильна поверхня і посуд, який до неї прилегає, простір поруч із варильною поверхнею залишається кімнатною температури: можна спокійно витерти молоко прямо поруч з киплячою каструлею. А можна витерти і пізніше - поспіх необов'язковий, адже рідина, що втекла, не присохне до плити, оскільки поверхня не гаряча. До того ж у приміщенні при приготуванні зберігається комфортна температура, що дуже актуально влітку.До недоліків індукціонок можна віднести гул котушок під час роботи та вимоги до посуду. Алюмінієві, мідні, скляні та керамічні каструлі та сковорідки для індукційних плит не підходять – плита просто не ввімкнеться. Але зараз не бракує посуду з магнітним дном, а під мідну «турку» або керамічний горщик можна підкласти спеціальний адаптер - диск з декількох шарів феромагнітної сталі завтовшки кілька міліметрів. Він буває різного діаметра і коштує недорого.Важливо також враховувати, що під індукційними варочними поверхнями встановлення іншої техніки не проводиться, тому розміщення духової шафи слід передбачити в іншому місці.

Вартість індукційних плит вище, ніж електричних, але різниця у ціні дуже швидко виправдовується за рахунок зменшення витрат на електроенергію.


Електрична поверхня

Електричні варильні панелі найчастіше мають поверхню зі склокераміки, під якою заховані нагрівальні елементи.

  • Спіральні – недорогі, але найменш ефективні.
  • Стрічкові – найбільш затребувані, коштують трохи дорожче, зате вдвічі ефективніше.
  • Галогенні – найпродуктивніші, досить дорогі, нагріваються буквально миттєво, але є ризик перегріву.
     

Склокераміка – гарний, але непростий матеріал у прибиранні. Він схильний до подряпин і сколів, пригорілі залишки їжі з її поверхні видаляти можна тільки спеціальним скребком, а кола, що залишилися від дотику з дном посуду по периметру конфорок, згодом взагалі не піддаються видаленню. Альтернативою склокераміці виступає поверхня із загартованого скла, але асортимент такої продукції вкрай обмежений через високу вартість.


Розташування духової шафи

Варильні панелі з електричними нагрівальними елементами відрізняються варіативністю щодо розташування духової шафи – вона може бути залежною та незалежною.Залежний тип розташування духовки має на увазі її розташування безпосередньо під варильною панеллю, загальне підключення та загальну панель управління. Візуально таке розташування нагадує окрему плиту, максимально інтегровану в гарнітур. Поєднується між собою тільки техніка одного і того ж виробника, а при покупці потрібно або проконсультуватися з фахівцем, або самостійно перевірити моделі таблиці сумісності.

Незалежне розташування допускає розміщення духової шафи в будь-якому місці кухні та так, щоб користуватися духовкою було максимально зручно. Зазвичай незалежні духовки вбудовують на рівні очей у шафу-пенал або шафу-колону. Вартість незалежної техніки вища, ніж у залежної, оскільки кожен елемент має власну
 панель управління, але працювати з ним набагато комфортніше.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору