+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Як встановити меблеві ручки

На перший погляд, прикрутити меблеві ручки до фасадів вже зібраних меблів зможе навіть дитина, проте якщо це зробити неправильно, дверцята шафок будуть відчинятися не повністю або навіть блокувати висування та відчинення сусідніх дверей та ящиків. До того ж виглядати така конструкція буде досить неохайно і значно погіршить загальне сприйняття інтер'єру.

Тому до прикручування ручок до кухонних шаф слід підійти з усією відповідальністю.

Крок перший: визначити місце розташування ручок

Насамперед потрібно відзначити олівцем розташування отворів на дверцятах.

Це дуже відповідальний момент, оскільки від нього залежить, чи вдасться правильно і красиво встановити ручки.

У ручок-рейлінгів буває три типи розташування:

  • горизонтальне,
  • вертикальне,
  • змішане.

Найчастіше перевагу віддають саме змішаному типу, коли на дверцятах ручки ставлять вертикально, а на висувних елементах - горизонтально.

На дверцятах ручки на верхніх навісних шафках слід розміщувати в нижньому кутку, протилежному завісам. На нижніх кухонних модулях їх розташовують по верхньому кутку боку, протилежному 
завісам.Якщо ж ручки встановлюєте на маленькій верхній шафі, де вони майже такого ж розміру, як і самі дверцята, то краще розташувати ручку по центру фасаду на протилежній стороні 
навісам. На висувних ящиках ручки встановлюються або в центрі фасадів, або ближче до верхньої кромки посередині.

Крок другий: просвердлити отвори у фасадах

Наступний етап робіт – зробити отвори у намічених місцях. Дуже важливо проводити свердління саме з лицьового боку фасадів!

Справа в тому, що деревина під час свердління розколюватися на стороні виходу свердла. Уникнути сколів не вдасться, це нормальна «поведінка» деревини.Щоб не допустити появи вкрай неприємних сколів на лицьовій стороні шафи, доводиться жертвувати задньою стороною. Але не варто особливо хвилюватися з приводу непривабливості «тилів» - головка гвинта зазвичай повністю закриває скол, його практично не видно.

Для тих, хто не займається складанням меблів на професійному рівні, рекомендується проводити свердління та встановлення ручок по одній дверці, щоразу переконуючись, що установка виконана правильно.

Якщо свердло трохи відхиляється від центру мітки під час свердління, потрібно знову провести свердло через отвір, щоб вирівняти його.

Крок третій: прикрутіть ручки

Останнім кроком установки кухонних ручок на шафи є вкручування ручок у просвердлені отвори.

Цей етап – найлегший, якщо всі попередні роботи було виконано правильно.Візьміть один з гвинтів, які йдуть у комплекті з кухонними ручками, та вставте його в перший отвір. Потім візьміть кухонну ручку та затягніть гвинт у ручці. Залиште його трохи ослабленим, доки не закрутіть інший гвинт.

Потім візьміть інший гвинт, вставте його в другий отвір і також вкрутіть в ручку, залишивши його трохи ослабленим, доки не переконайтеся, що ручка підходить.

Як тільки ручка підійде, повністю закрутіть обидва гвинти, і все готове! Час перейти до наступної кухонної ручки!

Що робити, якщо кухонні ручки не співпадають із просвердленими отворами

Іноді під час свердління бурова головка може трохи відхилятися від центру мітки. Панікувати не варто. Все, що потрібно зробити, це просвердлити отвір і трохи його розширити в тому напрямку, в якому він повинен правильно входити в ручку.Але тут треба діяти дуже обережно, щоб не розширити отвір надто сильно, тому в такому разі навколо кухонної ручки сяятиме діра.

У більшості випадків кухонні ручки закривають простір біля гвинтів, тому незначне розширення отвору врешті-решт залишиться непомітним з лицьового боку фасадів, а на тильній стороні такі отвори перекриваються головкою гвинта або спеціальною шайбою, що підкладається під гвинт.

Якщо ж отвір виявився зовсім не в тому місці, де потрібно, виправити ситуацію можна за допомогою шпаклівки по дереву. Непотрібну дірку закладають шпаклівкою, шліфують і покривають фарбою або лаком, максимально наближеними до кольору кухонних фасадів. Але все-таки такого методу варто вдаватися тільки в крайньому випадку, коли інших варіантів вирішення проблеми вже не залишилося.

Як вибрати ручки для кухонних шаф

Щоб вибрати ручки правильного розміру для кухонних шаф, вам необхідно враховувати дві речі: вартість та дизайн. Ручки великих розмірів виглядають багатшими і презентабельнішими, але вони помітно дорожчі за стандартні. На ціну впливає і матеріал: пластмасові ручки коштують дешевше за металеві, але останні набагато практичніші і ефектніші. Можна поекспериментувати та взяти ручки середніх та великих розмірів, встановивши ручки середньої величини на роспашні шафи, а великі – на висувні елементи. Або ж зробити навпаки. У будь-якому випадку – чим більше буде виявлено фантазії, тим неповторніше вийде кухня.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору