+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Гардеробна власноруч

Щоб створити гардеробну своїми руками, потрібно переконатися, що наявного простору буде достатньо для запланованої споруди. Потім потрібно визначитися з дизайном та вибрати один із відповідних видів розміщення.

Способи розміщення гардеробної

Лінійний. Дуже схожий на велику і довгу шафу. Така гардеробна відгороджується гіпсокартонною стіною та дверима – звичайною, розсувною, щільною шторою або взагалі не огорожується.

Кутовий. Цей вид функціональної поверхні чудово впишеться у будь-який вільний кут. Сюди помістяться полиці, ящики та вішалки, шафа фабричного виробництва, додатково можна замовити кутові елементи меблів за індивідуальними кресленнями.

Паралельний. Такий тип підходить тільки для прохідних кімнат або для широкого коридору. Він дозволяє розмістити дві шафи з одягом паралельно. Такий тип дозволяє розмістити велику кількість речей, вона добре поєднуватиметься з верхнім одягом усієї родини.

Г-подібний. При такому розміщенні використовується дві стіни, що примикають одна до одної, а не тільки кут. Спосіб дозволяє задіяти одну глуху стіну та невеликий простір сусідньої стіни перед вікном або дверима.

На етапі планування гардеробу його слід розділити на кілька частин:

 • для верхнього одягу;
 • для одягу повсякденного носіння;
 • для взуття;
 • для білизни;
 • для аксесуарів.

Гардеробна з гіпсокартону

Будівництво гардеробної кімнати з гіпсокартону – цілком розумне рішення, адже за допомогою цього матеріалу можна вибрати будь-який розмір планованої площі, заповнити її різною кількістю стелажів та полиць. Щоб не допустити помилок, необхідно дотримуватися всіх етапів виробництва, не пропускаючи жодного кроку.

 1. Виміряти площу, вибрану для майбутньої вбиральні.
 2. Визначити список ідей та концепцій, які потрібно реалізувати.
 3. З-поміж усіх згаданих варіантів вибрати один і доопрацювати його так, щоб оформлення даної функціональної зони відповідало дизайну інтер'єру.
 4. Виконати підготовлені схеми та розрахунки.
 5. Купити листи гіпсокартону за розмірами та маркерами.
 6. Вирізати основні деталі.
 7. Зробити каркас із металоконструкцій.
 8. Покрити каркас нарізаними шматками гіпсокартону.
 9. Завершити установку декоруванням зовнішньої частини зони, що вийшла.

Відкрита гардеробна

Для тих, хто хоче швидко змінити простір кімнати, підійде споруда відкритої гардеробної. Це простий спосіб вирішити проблему нестачі місця для одягу, причому дуже бюджетний та нетрудомісткий. Відкриті зони для зберігання в умовах коли місця критично мало, візуально не зменшують приміщення, допомагаючи зберегти відчуття простору. Зовні така конструкція виглядає досить оригінально, оскільки складається з безлічі невеликих відділень, у яких поміститься більша частина одягу.

Такі гарлеробні мають ряд переваг та функцій. Вони набули широкого поширення, тому що виглядають привабливо, коштують недорого, допускають велику кількість модифікацій, дуже прості в збірці, піддаються дооснащенню, до того ж виглядають стильно і оригінально.

Гардеробна з дерева

Поверхня, виготовлена ​​з ДСП, зручна, але не універсальна, так як полиці вже вбудовані в каркас і змінити конструкцію згодом не вийде. Тим не менш, у цієї конструкції є цілий ряд переваг. ДСП – відносно недорогий матеріал, на відміну від алюмінієвих каркасів. Він досить легкий у роботі та не вимагає спеціальних навичок.

Фанера – дуже міцний та зносостійкий матеріал і часто використовується при виготовленні перегородок. Коштує вона недорого, тому може використовуватися навіть за дуже стисненого бюджету. Матеріал не деформується, легко змінює форму, а робота з ним не потребує ні досвіду, ні професійних інструментів.

Гардеробна система з цілісного масиву деревини має естетичний та презентабельний вигляд. Така зона зазвичай відокремлена від основної кімнати розсувними дверима, що приховують все, що там знаходиться. Натуральна деревина - матеріал екологічний, довговічний, створює особливу ні з чим не порівнянну атмосферу в будинку.

ОСБ створюється шляхом склеювання та пресування хвойної стружки. Він вогнестійкий, не має недоліків, має відмінні звукоізоляційні властивості. ОСБ дуже часто використовується в обробці, тому що має дешеву вартість і не реагує на вологу, що дуже важливо для місць із нестійким кліматом або підвищеною вологістю у приміщеннях.

Шпон є тонкими листами зі структурою дерева. Оскільки дерево має досить дорогу вартість, чудовою заміною стане шпон максимально наближений до нього. Варто відзначити, що натуральний шпон також коштує недешево, тому його успішно може замінити штучний шпон, який виглядає не гірше.

Розрахунки при будівництві гардеробної

Внутрішній зміст також має свої особливості та закономірності. Щоб вбиральня була функціональною, а користуватися нею було зручно, слід враховувати деякі моменти.

 • Площа кімнати повинна бути не меншою за 1*1,5 м. Це мінімальний розмір, на якому можна розмістити стелажі, полиці, вішалки та ящики з речами.
 • Відсік для верхнього одягу має бути висотою 110 см.
 • Для теплих речей – понад 140 см.
 • Висоту та ширину полиць для взуття розраховуються за формулою – висота найбільшої моделі взуття плюс 10 см.
 • Полиці для постільних речей повинні бути 40-50 см

Плануючи майбутню вбиральню, потрібно пам'ятати про необхідність поставити як мінімум одне дзеркало (а краще кілька, щоб мати можливість бачити себе з різних сторін), правильному освітленні, вентиляції, щоб уникнути появи запаху затхлості, оздоблювальних матеріалах, колірному рішенні всіх полиць, ящиків та інших. місць зберігання.

Як джерела світла можна вибрати як вбудовані світильники, так і бра. Однак при виборі останнього необхідно передбачити додаткове освітлення біля дзеркала. Також можна вибрати світлодіодне освітлення та розмістити його зверху та знизу, що не лише освітить кімнату, але й додасть їй затишку.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору