+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

МДФ фарбовані фасади

Кожен власник нерухомості облаштовує своє житло в залежності від наявності бюджету, особистого смаку на інтер'єр і реалізацію затишку. Фарбовані фасади МДФ від інтернет магазину Furniset допоможуть в реалізації будь-якої дизайнерської ідеї, адже саме тут Ви можете замовити витончений, комфортабельний, міцний і відповідний санітарним нормам матеріал всіляких квітів і фактур.
 
Фарбовані МДФ фасади найчастіше використовують для оформлення кухонної фурнітури. Вони є відмінними аналогами акриловим покриттям. Фасади виконують функцію захисту, а також декоративну роль в оформленні Ваших меблів і додання їй індивідуальності.
 
Плити для оформлення фасадів виготовляють з дерев'яної волокнистої основи, тирса якої зв'язуються між собою природними клейкими компонентами у вигляді парафіну і лігніну.
Поверхня отриманого продукту далі покривають щедрим товщею емалі. Як результат - такий фасад може використовуватися навіть в умовах підвищеної вологості, що як ніде актуально в кухонній обстановці.
 
Фарбовані фасади характеризуються також стійкістю до ультрафіолетового світла, саме тому колірні оформлення фасадів не втрачають своєї яскравості навіть під впливом прямих сонячних променів. Також, емаль, що використовується для покриття древесноволокнистой піти протистоїть різких змін температурного клімату, не відшаровується, не дозволяє з'являтися заглибинах і не облазить.
 
Таке покриття захищає фарбований фасад від всіляких негативних впливів зовнішнього середовища. Гігієнічність - основна перевага сировини. Фарбований фасад МДФ стійкий до впливу мікробів, цвілі і грибкових представників. Також він не вбирає запахи і за такою поверхнею легко доглядати, потрібно всього лише зробити вологе прибирання.
Тому, щоб зробити життя яскравішим, комфортніше і більш безтурботним оформляйте свою кухню тільки індивідуальним цікавим фасадом від інтернет магазину Furniset. Наші консультанти допоможуть підібрати Вам оптимальне рішення для будь-якого виду і типу кухонних меблів.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору