+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

МДФ плівкові фасади

Кухня - це одна з найважливіших кімнат у всьому будинку. Адже тут за обідом або вечерею збирається вся родина, щоб обговорити свої плани, дізнатися новини один про одного, а також разом приймати важливі рішення, від яких може залежати майбутнє сім'ї. Крім того, кухня - це те приміщення, яке знаходиться в найбільш агресивному середовищі, втім, як і санвузол. Тому важливо, щоб вона мала не тільки естетичний і презентабельний вигляд, а й відповідала всім функціональним вимогам щодо волого і паро стійкості. Також, дуже зручно, якщо гарнітур добре піддається мийці і очищення від жирового шару, що регулярно осідає на поверхнях. Ці та багато інших побажань часто висловлюють покупці, підшукуючи підходящий варіант фасаду для своєї кухні.
 
Давайте розглянемо один з матеріалів, для оформлення фасаду, який можна вважати найбільш універсальним по співвідношенню ціни і якості. Плівкові фасади з МДФ завжди славилися своїм бюджетним статусом, а також можливістю втілювати будь-які дизайнерські та авторські фантазії для створення унікального і комфортного інтер'єру в своїй кухні.
Для виробництва такого кухонного гарнітура використовуються плити з деревного волокна, які покриваються високоякісної полімерною плівкою і піддаються пресу вакуумом. Причому, колірну гамму, як і текстуру поверхні можна вибирати в незалежності від фактури фасаду.
 
Плівкові фасади відрізняються однорідністю структури, вони практично ідентичні за своїм зовнішнім виглядом з натуральною деревиною. Фасади з МДФ досить зносостійкі через вакуумної плівки. Перед нанесенням на поверхню її розігрівають до певної температури, саме тому вона стає гнучкою і еластичною. Товщина плівки складає від 0.3 до 0.5 мм. Цей шар максимально щільно кріпиться до основи, заповнюючи все поглиблення і дрібні нерівності. Як результат, максимально гладка і рівна поверхня, яка має презентабельний вигляд протягом довгого часу.
 
Плівкове покриття також добре піддається нанесенню друкованих малюнків, тиснення і забарвленням. Вони можуть набувати будь-який вид від глянцевих і матових до дзеркальних і перламутрових фактур, а також імітувати будь-яку породу дерева, мармур, шкіру і навіть текстиль.
 
МДФ покриття спокійно переносити вплив з миючими побутовими засобами і навіть абразивними речовинами. За рахунок цього за таким фасадом дуже легко доглядати.
Звертайтеся в інтернет магазин Furniset і станьте найщасливішою господинею, адже комфортна і якісна кухонні гарнітура - це запорука смачного обіду і гарного настрою на продуктивний день.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору