+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Варильні поверхні

Що таке варильна панель? Якщо коротко це кухонна плита яка вбудовується в стільницю кухонного гарнітура.

Це дозволяє ефективно використовувати простір у приміщенні і виключає зазори між плитою, що стоїть окремо, і кухонними шафами. У більшості випадків варильні поверхні використовують разом із духовою шафою.

Якщо порівнювати ціни кухонної техніки однакового класу, то ціна варильної поверхні та духовки, куплених окремо, буде дешевшою ніж газова або електрична плита в одному корпусі.

Варильні панелі бувають двох типів - це залежні та незалежні. Чим вони відрізняються?

Залежна панель завжди працює в одній зв'язці з духовкою. Плюсом такої конструкції є те, що на самій панелі немає жодних ручок регулювання. Розпалювання плити та регулювання потужності конфорок здійснюється ручками, що знаходяться на духовці. Тому на самій панелі відсутні будь-які кнопки та регулятори. Це значно полегшує догляд.

Єдиний мінус такої конструкції – неможливість керувати плитою при поломці духовки.

Незалежна варильна поверхня має власну систему управління. Саме тому вона повністю автономна та не залежить від працездатності духовки. Також незалежна система може монтуватися в меблі абсолютно в різних місцях на відстані один від одного. Наприклад, варильна панель монтується в стільницю, а духовка в шафку на висоті рівня стільниці. Це дуже зручно, якщо ви часто використовується духовку, вам не потрібно постійно нахилятися.

Варильні поверхні можуть бути газові чи електричні. Деякі моделі мають у своїй конструкції конфорки двох типів. Відрізняються вони відповідно тим, що одні працюють від газу, а другі від електрики.

Газові панелі працюють або від природного або від стисненого газу в балонах. Залежно від того який газ використовуватимете ставляться спеціальні форсунки.

Але в наш час більшість будинків, особливо в новобудовах з великою поверховістю, використовують тільки електричні плити. Розписувати переваги тієї чи іншої системи ми не будемо, тому що в наш час вони є приблизно однаково ефективними.

Єдине чим вони суттєво відрізняються – це візуальна складова. Газова все-таки має конфорки та язики полум'я, у той час як електрична абсолютно гладенька і красивіша.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору