+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Колір ↓

Крайка ПВХ MAAG

Меблева ПВХ плівка - це стрічка з пластика яка використовується у виробництві корпусних меблів для обробки торців матеріалів, з яких вона збирається - ДСП. Плівка призначена не тільки для того, щоб приховати зріз, але і для захисту торців плити від відколів, бруду або вологи. Корпусні меблі з необробленими краями виглядає незакінчений, некрасиво і виглядає незавершеною.
 
Пластикова торцева плівка буває двох видів.
 
Меблева кромка з ПВХ.
 
Виготовляється полівінілхлориду, який стійкий до хімічного впливу, термопластичних. Дуже популярна в Україні. Знаходиться в середньому ціновому сегменті, що є важливим.
 
Меблева кромка з АБС.
 
Виготовляється з твердого і міцного пластику на основі полімерів. Незважаючи на це стрічка з АБС більш пластична ніж з ПВХ, що трохи спрощує роботу з нею.
 
Але не дивлячись на всі відмінності кінцевий результат однаковий - торци плит, з яких виготовлені меблі надійно захищені і колір кромки збігається з кольором меблів.
 
А якщо говорити про колір, то тут ви можете дати волю своїй фантазії. Вибирайте будь-який плитний матеріал, будь-якого кольору - хоч імітація дерева або просто будь-який інший колір на вибір. Кантову стрічку з ПВХ можна підібрати під будь-який колір. Скажемо більше, кольорів стрічок набагато більше, ніж кольорів плит, тому можна створювати абсолютно фантастичні дизайни.
 
Є ще відмінності - стрічки можуть бути гладкими, шагреневими або мати текстуру, що імітує дерево.
 
Купити торцеву ПВХ плівку можна як на нашому сайті, так і в магазині. Замовити кромку на сайті можна з будь-якого куточка України. Ми відправимо вам її Новою Поштою або Укрпоштою.
 
При замовленні варто враховувати, що ширина стрічки повинна відповідати в точності товщині плиткового матеріалу.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору