+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг) ↓
Довжина (мм) ↓
Ширина (мм) ↓
Висота (мм) ↓
Товщина (мм) ↓
Діаметр (мм) ↓
Колір ↓
Матеріал ↓
Тип висування ↓
Тип руху ↓
Глибина (мм) ↓
Ширина секції (мм) ↓
Регулювання ↓
Модель ↓
Напрям ↓

Наповнення для кухонь

Всім господаркам добре відомо, що рухи на кухні, в основному, відбуваються за принципом трикутника, тобто «раковина-плита-холодильник». А якщо враховувати, що стандартна площа кухні і так максимально обмежена, то важливо, щоб організація простору була правильною і оптимально лаконічною. Саме тому інтернет магазин Furniset пропонує Вашій увазі різні типи наповнення для кухонних ящиків. Використовуючи їх, Ви назавжди забудете про безлад на робочій поверхні і зможете розмістити весь посуд, столові прибори, прянощі і соуси, миючі засоби і навіть сушіння для посуду на своїй маленькій кухоньці. Такий хід дозволить створити атмосферу для комфортного і зручного використання простору приміщення. Адже погодьтеся, що якщо всі необхідні продукти знаходяться під рукою, то це забезпечує злагодженість і насолоду процесом готування.
 
Для цього й існують навісні, висувні елементи, викатні кошики, полиці-каруселі для підлогових тумб. Можна також застосовувати багатофункціональні кухонні набори, спеціальні стелажі, підставки, тримачі і інші системи для зберігання. Фасад звичайно ж відіграє провідну роль в загальному функціонал Вашої кухні, але що приховано за ним, яке наповнення - куди важливий аспект.
 
Щоб максимально зручно розмістити необхідне обладнання Вам варто зіставити зберігання з робочими зонами. Так буде легше підтримувати чистоту. Наприклад, контейнери для сміття, миючі засоби та сушку для посуду рекомендується розміщувати біля мийки, а спеції, соуси, рослинні масла, крупи та інші речі - близько конфорка.
 
Правильна організація розділів в ящиках допомагає вирішити питання функціонального наповнення. Їх можна встановлювати в будь-якому напрямку - вздовж або поперек ящика. При необхідності можна легко поміняти конфігурацію. Порядок в системах зберігання гарантований.
 
Консультанти нашого інтернет магазину можуть надати Вам допомогу в підборі найбільш вдалою комплектації кухонних ящиків. Звертайтеся в Furniset - стаєте успішної і задоволеною господинею на своїй кухні.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору