+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг) ↓
Довжина (мм) ↓
Ширина (мм) ↓
Висота (мм) ↓
Діаметр (мм) ↓
Градус (°) ↓
Єврошуруп ↓
Колір ↓
Матеріал ↓
Тип петлі ↓
Модель ↓
Тип монтажу ↓
Вид завіси ↓

Завіси та комплектуючі

Кожен господар будинку бажає, щоб всі предмети меблів функціонували довго і безвідмовно, а тому підбирати кожну деталь дуже важливо. Меблеві завіси грають невід'ємну роль в працездатності дверей, шаф, тумб, габрдеробних. Складно повірити, що така маленька деталь грає таку велику роль.
 

Товари фірми GTV і HAFELE

 
GTV - бренди польського виробництва, який спеціалізуються на меблевій фурнітурі і аксесуарах - це деталі високої європейської якості з відмінною працездатністю і стійкістю. Уже багато років завіси GTV користуються успіхом на українських ринках. Купуючи завіси GTV, у виборі Ви точно не розчаруєтеся.
 
Крім стандартних накладних завіс, ми пропонуємо Вам завіси з доводчиком. Вони виготовлені з міцного металу, який має стійкість до зовнішніх пошкоджень.
 
Також, в нашому каталозі представлені адаптери для амортизатора, штовхач і відбійник для ящиків від фірми GTV.
 
Ще одним представником європейської якісної продукції є HAFELE. Високорозвинена нова техніка дозволять створити продукт високого класу, щоб Ваші меблі служила Вам довгі роки.
 
Крім європейських виробників, Ви зможете знайти на нашому сайті товари азіатського походження (Туреччина, Китай). Але не поспішайте думати, що якість такої фурнітури буде нижчий за європейський. Різниця лише в ціні.
 

Завіси для скла.

 
На нашому сайті представлені надійні завіси для скла. Це перевірені часом і клієнтами моделі, які добре зарекомендували себе як для затишних домашніх меблів, так і для практичної офісної фурнітури.
 
Робота зі склом вимагає обережності, щоб не пошкодити меблі та матеріал. Купуючи стандартні завіси для скла, не забувайте про обмежувачі або пружинні відщтовхувачи з функцією фіксації.
 
Якщо для Вас важливий комфорт і безпеку, ми радимо Вам придбати завіси з доводчиком. Такий тип фурнітури дозволить зробити процес закриття фасадів абсолютно безшумним.
 
Ми надаємо Вам завіси різних улов згибання, сріблястого і золотого покриття, з різною висотою планок і діаметром.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору