+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг) ↓
Довжина (мм) ↓
Ширина (мм) ↓
Висота (мм) ↓
Товщина (мм) ↓
Колір ↓
Матеріал ↓
Навантаження (кг) ↓
Тип висування ↓
Тип руху ↓
Тип петлі ↓
Модель ↓

Механізми висуву

Не так давно моделі кухонного фасаду практично не відрізнялися один від одного, а відкривалися по типу орного ящика. Зараз же існує безліч видів висувних механізмів, які дозволяють використовувати ящики для зберігання кухонного приладдя максимально зручно і лаконічно. Тепер вам не потрібно морочитися як би дістати ту чи іншу річ, що стоїть в кінці тумбочки, адже ящики з висувним механізмом дозволяють витягти весь вміст і зручно вибрати потрібну Вам деталь.
 
Напрямні для висунення ящика бувають кулькового і роликового типу. А відносно недавно з'явилися ще й нові види - метабокси і тандембокси.
 
Роликовий механізм для висунення використовує коліщатка. Він досить простий в монтуванні, експлуатації, а також демонтаж. Але крім цього має і свої недоліки, наприклад, роликові висувні системи не можуть надати Вам гарантію довговічною служби, а також уникнути шуму і оплесках при відкритті або закритті тумбочки. Вони дають можливості повністю висувати ящик і, тим самим, обмежують доступ до вмісту. Максимальне навантаження, яка допустима для роликового типу направляючого механізму становить до 15 кг, тому такий варіант використовують тільки для бюджетних варіантів в знімних квартирах або на дачі.
 
Кулькові ж направляючі працюють за принципом висування ящика на повну глибину. Це можливо через те, що кульки розташовані в декілька рядів. Такий механізм витримує від 15 до 20 кг ваги і передбачає безшумне і плавне рух. Може також комплектуватися плавним доводчиком.
 
Найбільш популярними серед всіх механізмів висування є приховані напрямні. Вони актуальні як для кухонної, так і для меблів у вітальні або спальні. Такі механізми витримують до 25 кг навантаження і передбачають комплектацію доводчиком.
 
Одним з різновидів висувних механізмів також є метабокси. Це відносно новий тип напрямних, який складається зі складного механізму. Він включає в себе металеву опорну конструкцію і бічні елементи ящика. Металеву поверхню цих деталей потім фарбують в будь-який відтінок. Цей механізм вважається найбільш надійним і поширеним серед клієнтів.
 
Що ж з приводу тандембокси, то для здійснення такого механізму використовуються шестерінки, що зменшують діагональне хитання ящика навіть при широкому коробі. Такий механізм передбачає повне відкриття скриньки, а також тихе і плавне його закриття. Тандембокси розрахований на вагу до 60 кг. Він виготовляється з металевих бічних панелей і задньої ДСП стінки. Ці напрямні можуть відриватися системою Tip-on - легкого натискання на фасад. У внутрішньому обсязі модулів можна розмістити різні викатні системи - бутилочніци, кошики, фронтальні системи зберігання.
 
Звертайтеся за порадою до співробітників інтернет магазину Furniset і завжди залишайтеся в виграшне, адже ми гарантуємо якість продукції, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору