+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг) ↓
Довжина (мм) ↓
Ширина (мм) ↓
Висота (мм) ↓
Діаметр (мм) ↓
Колір ↓
Матеріал ↓
Навантаження (кг) ↓
Глибина (мм) ↓

Кріплення для полиць

Окремий вид меблевої фурнітури. За допомогою кронштейнів для полиць можна кріпити конструкцію до панелей, до стіни або меблів. Кріплення для полиць роблять з різних матеріалів, все залежить від навантаження і умов, в яких буде експлуатуватися виріб. В основному це немаленькі навантаження. Тому чим якісніше і надійніше матеріал, тим краще. Є ще й декоративні кронштейни. Вони в основному несуть дізайнернерскую задумку тому бувають хитромудрої форми і мають різні покриття з хрому або нікелю. Так само є кронштейни, які зроблені спеціально для дизайнерів - вони виготовлені з таким розрахунком що дизайнери можуть їх покривати будь-якою фарбою або робити імітацію старої бронзи або позолоти.
 
Для скляних полиць існують спеціальні кріплення. Є кілька порад по монтажу. Наприклад, фахівці не рекомендують кріпити їх на відстані не більше 90 сантиметрів один від одного. Якщо довжина полиці зі скла перевищує цей розмір, то рекомендується використовувати 3 кронштейна. Так як на скляні полки зазвичай не ставлять щось важке то навантаження важку не несуть то їх можна кріпити до стін з піноблоку або гіпсокартону.
 
Якщо плануєте ставити на полиці щось важке, то слід використовувати інші кронштейни, а в деяких ситуаціях і посилені кріплення для полиць. У таких випадках фахівці рекомендують монтувати кріплення на відстані не більше 60 сантиметрів. І стіна повинна бути міцною - цегляною або залізобетонною. Якщо все-таки потрібно кріпити таку полицю до гіпсокартону, то слід запросити фахівців, які знають, як це зробити.
 
Купувати такі кріплення найкраще у перевіреного і надійного продавця, яким і є інтернет-магазин Фурнісет. А якщо ви живете в Житомирі і околицях то можете приїхати до нас за адресою - Житомир, проспект Незалежності 184.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору