+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг)
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Висота (мм)
Товщина (мм)
Діаметр (мм)
Колір
Матеріал
Навантаження (кг)
Глибина (мм)

Кріплення для полиць

Окремий вид меблевої фурнітури. За допомогою кронштейнів для полиць можна кріпити конструкцію до панелей, до стіни або меблів. Кріплення для полиць роблять з різних матеріалів, все залежить від навантаження і умов, в яких буде експлуатуватися виріб. В основному це немаленькі навантаження. Тому чим якісніше і надійніше матеріал, тим краще. Є ще й декоративні кронштейни. Вони в основному несуть дізайнернерскую задумку тому бувають хитромудрої форми і мають різні покриття з хрому або нікелю. Так само є кронштейни, які зроблені спеціально для дизайнерів - вони виготовлені з таким розрахунком що дизайнери можуть їх покривати будь-якою фарбою або робити імітацію старої бронзи або позолоти.
 
Для скляних полиць існують спеціальні кріплення. Є кілька порад по монтажу. Наприклад, фахівці не рекомендують кріпити їх на відстані не більше 90 сантиметрів один від одного. Якщо довжина полиці зі скла перевищує цей розмір, то рекомендується використовувати 3 кронштейна. Так як на скляні полки зазвичай не ставлять щось важке то навантаження важку не несуть то їх можна кріпити до стін з піноблоку або гіпсокартону.
 
Якщо плануєте ставити на полиці щось важке, то слід використовувати інші кронштейни, а в деяких ситуаціях і посилені кріплення для полиць. У таких випадках фахівці рекомендують монтувати кріплення на відстані не більше 60 сантиметрів. І стіна повинна бути міцною - цегляною або залізобетонною. Якщо все-таки потрібно кріпити таку полицю до гіпсокартону, то слід запросити фахівців, які знають, як це зробити.
 
Купувати такі кріплення найкраще у перевіреного і надійного продавця, яким і є інтернет-магазин Фурнісет. А якщо ви живете в Житомирі і околицях то можете приїхати до нас за адресою - Житомир, проспект Незалежності 184.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору