+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг)
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Висота (мм)
Товщина (мм)
Діаметр (мм)
Регулювання по висоті (мм)
Колір
Матеріал
Навантаження (кг)
Модель

Ніжки, Ролики, Опори

Ніжки для меблів потрібні для стійкості конструкції. Але також вони ще додають функціональність і відповідають за зовнішній вигляд.
 
Зовні, найпростіша ніжка, виглядає як кнопка, на якій стоїть конструкція. Вона може бути як маленькою, так і великою. Найчастіше така ніжка підходить для меблів, яка постійно стоїть на одному місці і не пересувається по кімнаті. Але такі меблеві ніжки можуть бути не тільки у вигляді кнопок або пробок, вони бувають всіляких форм і забарвлень, є приховані, а є які задають тон самих меблів.
 
А якщо меблі періодично «переміщається» по приміщенню, то найкраще використовувати в якості опор - ролики, або як їх ще називають колісні опори або меблеві ролики. І такі ролики використовують не тільки в м'яких меблях або стільцях, але дуже часто вони використовуються і в корпусній меблі, наприклад, в тумбочках, столиках або меблі-трансформері. Залежно від навантаження підбирають або металеві, або пластикові коліщатка. Також колеса бувають маневрені, з розворотом, і не маневрені, спрямовані.
 
Окремо слід виділити декоративні меблеві ніжки. Як ми вже писали вище, вони не тільки служать опорою, а й несуть декоративну і дизайнерську функцію. А так як вони не закриті і весь час зовні то до вибору такої фурнітури потрібно підходити відповідально. У цьому випадку не варто економити. Адже такі опори нічим не захищені, постійно піддаються впливу світла, пилу, а також вони не захищені від механічних пошкоджень. І якщо раптом доведеться замінити декоративну опору, то у випадку з дешевими та неякісними буде проблема, так як вони буду відрізняться один від одного. А меблі з різними ніжками виглядає не дуже.
 
Є ще один тип опор. Він застосовується, в основному, для барних стійок. Вони відрізняються великою висотою і великим діаметром, зовні нагадують колони.
 
Нерівність підлоги і стійкість меблів на ньому можна вирішити за допомогою регульованих ніжок. Такі опори можна регулювати кожну окремо, підбираючи потрібну нам висоту.
 
Купити ніжки для меблів можна як в нашому салоні, так і в інтернет-магазині. Замовити можна з будь-якої точки України. Весь обрані вами товар ми відправимо перевізником в той же день.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору