+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Вага (кг) ↓
Довжина (мм) ↓
Ширина (мм) ↓
Висота (мм) ↓
Діаметр (мм) ↓
Регулювання по висоті (мм) ↓
Колір ↓
Матеріал ↓
Навантаження (кг) ↓
Регулювання ↓

Ніжки / Ролики / Опори

Ніжки для меблів потрібні для стійкості конструкції. Але також вони ще додають функціональність і відповідають за зовнішній вигляд.
 
Зовні, найпростіша ніжка, виглядає як кнопка, на якій стоїть конструкція. Вона може бути як маленькою, так і великою. Найчастіше така ніжка підходить для меблів, яка постійно стоїть на одному місці і не пересувається по кімнаті. Але такі меблеві ніжки можуть бути не тільки у вигляді кнопок або пробок, вони бувають всіляких форм і забарвлень, є приховані, а є які задають тон самих меблів.
 
А якщо меблі періодично «переміщається» по приміщенню, то найкраще використовувати в якості опор - ролики, або як їх ще називають колісні опори або меблеві ролики. І такі ролики використовують не тільки в м'яких меблях або стільцях, але дуже часто вони використовуються і в корпусній меблі, наприклад, в тумбочках, столиках або меблі-трансформері. Залежно від навантаження підбирають або металеві, або пластикові коліщатка. Також колеса бувають маневрені, з розворотом, і не маневрені, спрямовані.
 
Окремо слід виділити декоративні меблеві ніжки. Як ми вже писали вище, вони не тільки служать опорою, а й несуть декоративну і дизайнерську функцію. А так як вони не закриті і весь час зовні то до вибору такої фурнітури потрібно підходити відповідально. У цьому випадку не варто економити. Адже такі опори нічим не захищені, постійно піддаються впливу світла, пилу, а також вони не захищені від механічних пошкоджень. І якщо раптом доведеться замінити декоративну опору, то у випадку з дешевими та неякісними буде проблема, так як вони буду відрізняться один від одного. А меблі з різними ніжками виглядає не дуже.
 
Є ще один тип опор. Він застосовується, в основному, для барних стійок. Вони відрізняються великою висотою і великим діаметром, зовні нагадують колони.
 
Нерівність підлоги і стійкість меблів на ньому можна вирішити за допомогою регульованих ніжок. Такі опори можна регулювати кожну окремо, підбираючи потрібну нам висоту.
 
Купити ніжки для меблів можна як в нашому салоні, так і в інтернет-магазині. Замовити можна з будь-якої точки України. Весь обрані вами товар ми відправимо перевізником в той же день.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Viber
Facebook
YouTube
Instagram
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору