+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукции

Петли Декоративные

Петлі, в першу чергу, використовуються для кріплення та обладнання механізму відкривання та закривання дверей чи функціонування конкретних меблевих конструкцій, а вже потім як декоративний елемент Вашого інтер’єру. Такі механізми повинні передбачати гарантію передчасного зношення при виконанні щоденних багаторазово повторюваних рухів. Проте для кожного типу меблів існують різні моделі декоративних завіс, від якості яких залежать їх функціональні можливості.  
 
Серед різновидів завіс виокремлюють накладні, напівнакладні, внутрішні, інверсні, а також рояльні (карточні) моделі завіс. 
Найбільш поширені накладні декоративні завіси використовуються для забезпечення щільного прилягання фасаду до торця корпусу. 
Напівнакладний тип завіс призначений для часткового накладання петельної частини на область коробу меблів. Він застосовується якщо на одну бокову стійку находять два фасади.
 
Різноманітні моделі завіс кутового типу передбачають закріплення фасадів кутових шаф, що залежать від радіуса відкриття дверей (30-1750).
Внутрішні декоративні завіси застосовують у випадках, коли потрібно закріпити фасад всередині корпусу, в той час як петельна частина межує з сусідньою стінкою короба. 
Якщо ж конструкція Ваших меблів потребує відкриття фасаду на 1800 прямої лінії, тоді рекомендуємо встановити інверсну модель декоративних завіс.
І нарешті остання із найбільш популярних моделей завіс рояльні або ж як їх ще називають карточні представники. Вони передбачають конструкцію, що складається із пластин, які насаджуються паралельно одна одній на шарнір, використовуючи при цьому заокруглені пластини. Вони розміщуються на внутрішніх закінченнях та установлюються для меблів із класичним дизайном. 
 
Щоб правильно обрати меблеві завіси варто також врахувати матеріал, який було використано для виготовлення Ваших меблів. 
Для монтажу петель на скляні поверхні застосовують міцні й естетичні моделі кріплення, адже такі завіси досить виразно просвітлюються через прозорий матеріал. Також варто віддавати перевагу моделям завіс з антикорозійним покриттям, аби в подальшому при використанні вони не тьмяніли. Потрібно враховувати також вагу скляних дверцят та за необхідності застосувати кріплення зі свердлінням замість гумових гвинтів з чашкою, що притискаються до скла. 
 
А якщо ж Вам необхідно прикріпити завіси до меблів із ДСП чи МДФ тоді доцільно буде застосувати чашу з діаметром близько 35 мм. Не забувайте, що тип такого кріплення обирається в залежності від методу відкривання дверцят у кутовій шафі або ж у тумбі з двома дверцятами. 
 
Тому аби не помилитись із вибором моделі декоративних завіс, що залежить від матеріалу меблів та типу кріплення інтернет магазин Furniset пропонує Вашій увазі широкий асортимент кріплень для меблів, довго тривалість служби яких ми гарантуємо. Звертайтесь до консультантів нашого магазину та будьте завжди впевнені в якості й доцільності своїх покупок.
+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Создание сайта - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Наверх