Меню | Фільтри

Гардеробна система ЛОФТ

Сортувати за ціною:
Як тільки постає питання облаштування вбиральні то хочеться зробити її не тільки максимально зручною і функціональною, але і такий що б вона радувала око і гармонійно вписувалася в інтер'єр. Дуже хочеться, щоб вона не вибивалася із загального стилю квартири або будинку. Добре, коли площа дозволяє облаштувати окрему кімнату під гардеробну, що б було де окремо зберігати одяг і взуття. Але якщо такого місця немає, то можна зробити таку міні гардеробну в передпокої. В такому випадку краще всього віддати перевагу практичності. Тут вам на допомогу прийде гардеробна система лофт.
 
Для чого взагалі потрібні гардеробні системи? Основне їхнє завдання упорядкування простору, будь то маленький передпокій або окрема кімната. Серед елементів такої системи зберігання є багато полиць і кошиків для зберігання шапок або рукавичок, а також є спеціальні полиці для взуття. Ще передбачені різні поперечини для зберігання верхнього одягу.
 
Конструкції системи повністю відповідають стилю лофт. Точні, рівні й симетричні лінії метала відмінно гармоніюють і поєднуються з масивним деревом.
 
Металева основа системи дозволяє витримувати великі навантаження одночасно виглядати не як складські стелажі, а мати привабливий і стильний зовнішній вигляд.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору