+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції

Вбудовані шафи

Вбудовані шафи стали невід'ємною частиною організації житлового простору в вітальні, спальні або коридорі Вашої квартири. Адже вони виконують не тільки роль місця зберігання речей, а й служать предметом декору і доповнення інтер'єру.
 
В першу чергу, вбудовані шафи допомагають вирішити питання з компактним розміщенням великої кількості предметів від одягу, книг і взуття, аж до інструментів і складових побуту.
 
Вбудовувати меблі можна не тільки в житло, але і в офісному приміщенні, адже вона гармонійно вписується під будь-який стиль кімнати. Не можна приставити і передпокій Вашого будинку без такого шафи. Тим більше, що дзеркало, яке передбачається на одній з панелей рухаються дверей, надає затишку і комфорту мешканцям, а компактні обсяги самого вбудованої шафи дозволяють економити простір і одночасно приховати всі необхідні речі від зайвих очей, що не складаючи складнощів і бардаку в передпокої.
 
Ви можете створити унікальний дизайн і формат шафи, який буде вписуватися під особливості приміщення, або ж скористатися консультаціями від інтернет магазину Furniset і придбати звичний вигляд вбудованої шафи з традиційного дерева. Ми маємо широкий асортимент моделей вбудованих шаф, які вже прикрашають житло наших клієнтів, а також багатство відтінків і матеріалів, з яких випускаємо такі меблі.
 
У Вас є можливість організувати також і внутрішній простір в шафі, застосовуючи різні комбінації полиць і стійки для вішалок, лотків для взуття і білизни, а також різних кошиків для зберігання речей.
 
Вбудовані шафи набувають додаткову універсальність також і якщо Ви встановите в його конструкції різні механізми, які допоможуть дістатися до речей, що знаходяться на верхніх полицях або в самій глибині шафи.
 
Якщо Вам необхідно вмонтує шафа в невеликій кімнаті, то ми рекомендуємо вибирати світлі тони дерева, а також використовувати багато дзеркал в дверних панелях. Тоді він не буде обтяжувати і захаращувати і так обмежений простір. В цьому випадку, також важливо пам'ятати, що чим вище вбудована шафа, там менше він залишає вільної площі, судячи з візуальної картинки.
 
Але якщо ж ситуація протилежна і стелі в кімнаті високі, то бажано розбивати площа вбудованих шаф на дві частини по діагоналі за допомогою полиць або суцільний полки відкритого типу по середині розмежування.
 
Це дасть можливість збалансувати всю геометрію простору, при максимальному збереженні високих функціональних особливостей.
Звертайтеся до консультантів нашого інтернет магазину Furniset або самостійно знайдете ідеальну модель вбудованого шафи серед багатого діапазону наших робіт.
Адже саме вбудовані шафи стануть тим ідеальним варіантом, який дозволить вирішити масу проблем з речами, особливо в умовах малогабаритних квартир.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору