+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Ширина (мм)
Колір

Крайка паперова з клеєм

Сортувати за ціною:
Паперова стрічка для кромки - це кращий варіант для виготовлення недорогий корпусних меблів - шаф-купе або кухонних гарнітурів. Кромка проводиться з щільного паперу яка просякнута спеціальної термопластичної смолою - меламіном. Тому паперову стрічку називають ще меламіну. Зверху стрічка покривається спеціальним лаком, який захищає її від вологи і механічних пошкоджень.
 
Варіантів забарвлення меламінової кромки дуже багато. Це дозволяє використовувати кромку з багатьма виробами.
 
У паперовій меблевої кромки є плюси - це ціна і простота у використанні. Процес кромленія досить простий і не вимагає спеціальних інструментів або обладнання. Але є і недоліки. Головний з них низька стійкість до вологи і механічних пошкоджень. Так же недоліком є ​​тонка товщина, яка не здатна приховати нерівності.
 
Кромка може бути двох типів - з клейовою основою і без клею. У першому випадку можна зафіксувати надійно кромку навіть в домашніх умовах. На таку кромку ще при виробництві наносять шар термоклею.
В інтернет-магазині Фурнісет можна купити торцеву меламінову кромку першого типу, є великий вибір всіляких квітів, а також декількох видів товщини.
 
Щоб зробити кромлєніє в домашніх умовах досить зробити кілька простих операцій.
 
Попередньо слід очистити від пилу і бруду торець вироби. Потім прикладаємо торцеву стрічку, вона повинна покривати всю поверхню. Включаємо праску на найменший режим. На кромку кладемо чисту тканину. Через тканину гріємо кромку праскою. Нагріту стрічку пригладжує ганчіркою і розрівнюємо до повного її охолодження. Коли торцева стрічка охолола повністю за допомогою напилка сколюємо зайве. У фіналі місця відколу обробляємо наждачним папером.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору