Меню | Фільтри

Комплектуючі та аксесуари

Сортувати за ціною:

Щоб безперебійно користуватися комфортною системою освітлення в своєму будинку Вам не обійтися без відповідних аксесуарів і комплектуючих, за допомогою яких Ви можете правильно і зручно облаштувати систему освітлення в своїй оселі.

Існує дуже багато різновидів фурнітури для освітлення, кожна з яких виконує свою роль і функцію в системі.

Об'єднання світильників в одну систему - це завдання належить адаптерів, разветвителям і розподільній коробці, а ось для забезпечення ефективної та безперебійної роботи використовують трансформатори, блоки живлення і драйвери.

Для управління системою освітлення і регулювання її параметрів задіють вимикачі, RGB-контролери, а також диммери.

Щоб професійно і якісно змонтувати систему освітлення Вам не обійтися також без кабелів і подовжувачів, а от різні типи конекторів і з'єднувачів призначені щоб швидко змонтувати окремі відрізки в одне ціле.

Не обійтися і без функціональних і декоративних аксесуарів, таких як корпус, тримач, підвіс і фурнітура для монтажу системи освітлення.

«Furniset» пропонує величезний вибір фурнітури, з якого Ви зможете вибрати і придбати недорогі, але якісні комплектуючі для світильників і аксесуари для монтажу і налаштування систем освітлення.

Щоб замовити комплектуючі для монтажу світлодіодних світильників Вам знадобитися всього лише кілька хвилин.

Для виробництва комплектуючих і аксесуарів для системи освітлення застосовуються сучасні технології та високоякісні матеріали, які гарантують довговічність служби і безпечну роботу сістеми.Оні характеризуються ергономічністю форми і малою вагою, саме це допомагає спростити процес монтажу.

Комплектуючі та аксесуари для світильників також підходять, якщо Ви мрієте створити власну унікальну модель люстри або інших дизайнерських виробів. Команда нашого інтернет магазину «Furniset» регулярно моніторить ринок продукції, тому ми завжди дізнаємося про новинки одними з перших і постійно поповнюємо асортимент магазину.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору