+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Висота (мм)
Товщина (мм)
Колір
Матеріал
Міжцентрова відстань (мм)
Тип ручки
Стиль
Глибина (мм)

Гачки меблеві

Корпусні меблі складаються з чималої кількості деталей і елементів. Не всі вони складають основну частину конструкції. Використовується і фурнітура. До фурнітури відноситься і меблеві гачки. Головне їх призначення - зберігання речей. І якщо правильно вибрати гачок і прикріпити його, то він може витримати чималу навантаження.
 
Самі гачки можуть бути зроблені з самих різних матеріалів. Так само вони відрізняються розміром і дизайном. Служать для зберігання і підвішування різних речей і одягу. Наприклад, можна вішати рушник у ванній кімнаті або верхній одяг у передпокої.
 
Гачки кріпляться не тільки до дощок меблів, але і до стіни і різним дерев'яним або декоративним панелям. Ще одна вимога - виріб повинен бути не тільки міцним і якісним, а й має бути привабливим і відповідати вашим дизайнерським потребам. Як правило меблеві гачки підбирають в одному стилі з ручками і з дверними петлями.
 
Тепер розберемося чим відрізняються між собою.
 
Найголовніший показник - це габарити. Далі слід звернути увагу кількість ріжків. Визначтеся заздалегідь для чого ви будете їх використовувати. Якщо все лише один рушник, то вистачить гачка і з одним ріжком. А якщо в гардероб в передпокій - то краще 2-х або 3-ріжковий.
 
Коли визначилися з першими двома пунктами то вибираємо далі. Визначаємося як будемо фіксувати гачок. Одні моделі прикручуються саморізами, інші приклеюються на двосторонній скотч. Залежно від планованого навантаження вибирайте і тип кріплення.
 
Наступний параметр - забарвлення і дизайн. З цим все ясно.
 
І останнє - матеріал, з якого зроблений гачок. Так само важливий, як і спосіб кріплення. Залежно від передбачуваного навантаження підбираємо і матеріал. Самим міцними і надійними вважаються меблеві гачки з алюмінію або сталі. Так само слід враховувати і приміщення, де буде використовуватися гачок. Наприклад, для ванної кімнати бажано використовувати пластикові гачки так як вони зовсім не бояться вологи.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору