Меню | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Довжина (мм)
Висота (мм)
Товщина (мм)
Діаметр (мм)
Колір
Матеріал
Тип висування
Тип руху
Глибина (мм)
Ширина секції (мм)

Наповнення для кухонь

Всім господаркам добре відомо, що рухи на кухні, в основному, відбуваються за принципом трикутника, тобто «раковина-плита-холодильник». А якщо враховувати, що стандартна площа кухні і так максимально обмежена, то важливо, щоб організація простору була правильною і оптимально лаконічною. Саме тому інтернет магазин Furniset пропонує Вашій увазі різні типи наповнення для кухонних ящиків. Використовуючи їх, Ви назавжди забудете про безлад на робочій поверхні і зможете розмістити весь посуд, столові прибори, прянощі і соуси, миючі засоби і навіть сушіння для посуду на своїй маленькій кухоньці. Такий хід дозволить створити атмосферу для комфортного і зручного використання простору приміщення. Адже погодьтеся, що якщо всі необхідні продукти знаходяться під рукою, то це забезпечує злагодженість і насолоду процесом готування.
 
Для цього й існують навісні, висувні елементи, викатні кошики, полиці-каруселі для підлогових тумб. Можна також застосовувати багатофункціональні кухонні набори, спеціальні стелажі, підставки, тримачі і інші системи для зберігання. Фасад звичайно ж відіграє провідну роль в загальному функціонал Вашої кухні, але що приховано за ним, яке наповнення - куди важливий аспект.
 
Щоб максимально зручно розмістити необхідне обладнання Вам варто зіставити зберігання з робочими зонами. Так буде легше підтримувати чистоту. Наприклад, контейнери для сміття, миючі засоби та сушку для посуду рекомендується розміщувати біля мийки, а спеції, соуси, рослинні масла, крупи та інші речі - близько конфорка.
 
Правильна організація розділів в ящиках допомагає вирішити питання функціонального наповнення. Їх можна встановлювати в будь-якому напрямку - вздовж або поперек ящика. При необхідності можна легко поміняти конфігурацію. Порядок в системах зберігання гарантований.
 
Консультанти нашого інтернет магазину можуть надати Вам допомогу в підборі найбільш вдалою комплектації кухонних ящиків. Звертайтеся в Furniset - стаєте успішної і задоволеною господинею на своїй кухні.

+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору