+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Каталог продукції | Фільтри
Фільтр по параметрам
Виробник
Вид
Колір
Матеріал
Модель

Змішувачі

Ні для кого не секрет, що з маленьких деталей споруджують складні механізми і саме деталі в них грають важливу роль. Адже важко уявити, що найпростіші годинник могли б працювати без циферблата або шестерінки. Те ж саме стосується і раковин у ванній кімнаті або кухні - без якісних змішувачів ми не зможемо насолоджуватися водними процедурами або ж щодня виконувати побутові справи. Тому важливо придбати сучасний змішувач, який би зміг виправдати всі Ваші очікування і відповідати вимогам.

Змішувачі найчастіше виготовляють з латуні, адже вона вважається найбільш практичною і довговічною для таких виробів. А ось що щодо виливу, з якого подається вода, то він буває різної довжини, наприклад, для кухні більше підходить подовжений змішувач, а ось для ванних раковин навпаки - укорочений.

За допомогою сучасного змішувача функціонал Вашого будинку буде більш комфортним, а також він допомагає створити додатковий затишок. З кожним роком асортимент ринку сантехніки збільшується і вдосконалюється, не кажучи навіть про багатьох виробниках, що пропонують свою продукцію. Тому буває так важко вибрати відповідну модель змішувача, тоді важливо вивчити всі його різновиди, щоб не заплутатися і зробити правильний вибір.

Важільна модель змішувача завжди була дуже актуальною для кухонного простору. Вона починає працювати, як тільки Ви піднімете важіль, а щоб змішати гарячу і холодну воду достатньо всього лише повернути важіль з одного боку на іншу. Така деталь виглядає досить сучасно і проста у використанні. Змішувачі типу важеля виконується в різних формах і стилях: джойстик, квадратний, закруглений, хрестовий, прямокутний, з отвором і у вигляді стрижня.

Розрізняють також класичні варіанти змішувача у вигляді двох вентилів, які подають холодну і гарячу воду відповідно. До його переваг належить економічна витрата, який контролюється вентилями. Зовні такі змішувачі виглядають естетично і впишуться в інтер'єри в класичному стилі. А от сучасна безконтактна модель змішувача працює за принципом сенсорної системи. У цьому випадку досить просто піднести руки до виливши, щоб потекла вода.

Також відносно недавно з'явилася технологія змішувача, що передбачає наявність термостата. Це дуже безпечна і зручна система, за допомогою якої підтримується постійна температура, що попередньо задається.

Купити змішувач, що підходить під Ваші запити допоможуть різноманітні фільтри в каталозі інтернет магазину Furniset. Ми регулярно поповнюємо колекції новими товарами, адже турбота про Ваш затишок і комфорт - це головне завдання нашого інтернет магазину.


+38 097 003 22 99
+38 093 003 22 99
+38 099 003 22 99
Facebook
YouTube
Instagram
Comodo SSL
Розробка сайту - FOBS
Copyright © furniset.com.ua
Вгору